Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:58
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,3 тис. · 12,2% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 6:17
10,5 тис.DPSШкода 4,22 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 812Середній DPS
10,3 тис.DPS лічильника
4,22 млнШкода
520HPS
249 тис.Лікування
36,2%Надлишкове лікування
516 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 748Удари
44,5%Critical Hit
6:17Активний час
6:48Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit44,5%
Втрачений час7,7%
Back Attack Hits52,1%
Частка влучань97,6%
Perfect Hits18,3%
Parry42
Double Hits10,7%
Найбільше шкоди під ефектом
98%Sprint Mantra
98%Undefeated Mantra
81,9%Bleed
Ключові навички45,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 61,3% · Theostone: частка шкоди 1,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 750 тис. | 17,8% | 36,7% | 420 | 265 | 1 786 | 9 | |
| 639 тис. | 15,2% | 37,9% | 412 | 263 | 1 552 | 12 | |
| 526 тис. | 12,5% | 44,1% | 34 | 15 | 15,5 тис. | немає | |
| 443 тис. | 10,5% | 100% | 46 | 46 | 9 624 | немає | |
| 440 тис. | 10,4% | 100% | 103 | 71 | 4 272 | 2 | |
| 329 тис. | 7,8% | 39,3% | 135 | 63 | 2 438 | 3 | |
| 294 тис. | 7% | 43,6% | 94 | 81 | 3 128 | 4 | |
| 162 тис. | 3,8% | 31,9% | 69 | 63 | 2 346 | немає | |
| 124 тис. | 3% | 37,8% | 74 | 68 | 1 682 | 1 | |
| 105 тис. | 2,5% | 43,6% | 78 | 73 | 1 341 | 3 | |
| 66,3 тис. | 1,6% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 63,4 тис. | 1,5% | 39,4% | 71 | 66 | 893 | 3 | |
| 62,8 тис. | 1,5% | 32,4% | 34 | 17 | 1 848 | 1 | |
| 59,1 тис. | 1,4% | 33,3% | 6 | 6 | 9 842 | немає | |
| 40,7 тис. | 1% | 97,4% | 38 | 38 | 1 072 | немає | |
| 27,1 тис. | 0,6% | 50% | 2 | 2 | 13,5 тис. | немає | |
| 24,6 тис. | 0,6% | 0% | 2 | 2 | 12,3 тис. | немає | |
| 23,4 тис. | 0,6% | 35,7% | 14 | 14 | 1 672 | немає | |
| 21,1 тис. | 0,5% | 27,3% | 11 | 10 | 1 920 | 1 | |
| 11 тис. | 0,3% | 25% | 4 | 2 | 2 762 | немає | |
| 2 586 | 0,1% | 35,7% | 98 | 92 | 26 | 3 | |
| 1 813 | 0% | 100% | 3 | 2 | 604 | немає |
Parry 42 · Multi-Hit 576. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,66 млн | 39,3% | 47,5% | Вбито на 3:37 | |
| 1,13 млн | 26,9% | 39,1% | Вбито на 1:39 | |
| 1,11 млн | 26,3% | 45,2% | Вбито на 1:23 | |
Flame Spirit | 184 тис. | 4,4% | 51,5% | Вбито 3 |
Merciless Spark Spirit | 64,7 тис. | 1,5% | 46,4% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 46,2 тис. | 1,1% | 50% | Вбито на 1:14 |
Silver Blade Rotan | 21,5 тис. | 0,5% | 30% | Вбито на 0:42 |
DPS за 5 сПік 39,8 тис. · середнє 10,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 1:39 | Kromede's DesireБій 3:37 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | 31 589 | 24 243 | 18 686 | 19 098 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MrsRudolfNania | 25 660 | 17 130 | 13 146 | 14 055 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| kapenkaZemurru | 30 648 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 23 067 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PomkiiAgnita | 14 349 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 979 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MrRudolfNania | 15 792 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 626 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | – | 93 791 | 2 105 | 316 993 | 322 413 | 1 | 14 |
| MrsRudolfNania | – | 106 945 | 2 156 | 101 207 | 240 610 | 2 | 0 |
| kapenkaZemurru | – | 141 947 | 2 539 | 39 562 | 162 415 | 1 | 4 |
| PomkiiAgnita | – | 98 844 | 2 189 | 662 033 | 292 055 | 1 | 6 |
| MrRudolfNania | – | 97 412 | 2 166 | 248 972 | 515 894 | 1 | 5 |