Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:58
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,5 тис. · 19,5% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 6:17
16,8 тис.DPSШкода 6,72 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,1 тис.Середній DPS
16,5 тис.DPS лічильника
6,72 млнШкода
211HPS
101 тис.Лікування
74,8%Надлишкове лікування
241 тис.Отримана шкода
2Смерті
2 069Удари
48,6%Critical Hit
35,7%Частка призваних істот
6:17Активний час
6:48Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit48,6%
Втрачений час7,5%
Back Attack Hits50%
Частка влучань100%
Perfect Hits16%
Parryнемає
Double Hits7,3%
Найбільше шкоди під ефектом
69,3%Undefeated Mantra
69,2%Sprint Mantra
68,2%Element Unification
Ключові навички38,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,5% · Theostone: частка шкоди 1,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 957 тис. | 14,2% | 52,6% | 287 | 248 | 3 336 | |
| 939 тис. | 14% | 42,2% | 83 | 79 | 11,3 тис. | |
| 688 тис. | 10,2% | 48,1% | 216 | 129 | 3 184 | |
| 512 тис. | 7,6% | 46,8% | 77 | 65 | 6 648 | |
| 386 тис. | 5,7% | 50,8% | 65 | 51 | 5 935 | |
| 335 тис. | 5% | 52% | 152 | 152 | 2 202 | |
| 322 тис. | 4,8% | 50% | 96 | 48 | 3 359 | |
| 313 тис. | 4,7% | 33,3% | 42 | 36 | 3 194 | |
| 292 тис. | 4,3% | 40% | 30 | 30 | 9 746 | |
| 243 тис. | 3,6% | 49,5% | 95 | 95 | 2 561 | |
| 227 тис. | 3,4% | 48,8% | 170 | 161 | 1 338 | |
| 195 тис. | 2,9% | 45,6% | 160 | 160 | 1 217 | |
| 175 тис. | 2,6% | 53,8% | 26 | 26 | 6 720 | |
| 170 тис. | 2,5% | 50% | 70 | 70 | 2 434 | |
| 164 тис. | 2,4% | 54,1% | 209 | 209 | 785 | |
| 148 тис. | 2,2% | 49% | 51 | 51 | 2 906 | |
| 139 тис. | 2,1% | 44,8% | 58 | 58 | 2 395 | |
| 128 тис. | 1,9% | 43,6% | 39 | 39 | 3 275 | |
| 112 тис. | 1,7% | 48,1% | 52 | 50 | 2 155 | |
| 58,7 тис. | 0,9% | 37,5% | 8 | 8 | 7 343 | |
| 48,7 тис. | 0,7% | 36% | 50 | 50 | 975 | |
| 43,1 тис. | 0,6% | 16,7% | 6 | 6 | 2 592 | |
| 42,1 тис. | 0,6% | 33,3% | 6 | 6 | 7 011 | |
| 39,6 тис. | 0,6% | 53,8% | 13 | 13 | 3 043 | |
| 17,4 тис. | 0,3% | 100% | 2 | 2 | 8 690 | |
| 28 тис. | 0,4% | 33,3% | 6 | 6 | 4 661 |
Parry немає · Multi-Hit 515. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,86 млн | 42,5% | 51% | Вбито на 3:37 | |
| 1,85 млн | 27,5% | 46,9% | Вбито на 1:23 | |
| 1,45 млн | 21,5% | 46,6% | Вбито на 1:39 | |
Merciless Spark Spirit | 255 тис. | 3,8% | 44% | Вбито 2 · Залишилось здоров'я 59,1% |
Flame Spirit | 158 тис. | 2,3% | 50% | Вбито 3 · Залишилось здоров'я 89,5% |
Spark Spirit | 94 тис. | 1,4% | 51,6% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 87,1% |
Silver Blade Rotan | 57,6 тис. | 0,9% | 40% | Вбито на 0:42 |
DPS за 5 сПік 46,3 тис. · середнє 16,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 1:39 | Kromede's DesireБій 3:37 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | 31 589 | 24 243 | 18 686 | 19 098 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MrsRudolfNania | 25 660 | 17 130 | 13 146 | 14 055 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| kapenkaZemurru | 30 648 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 23 067 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PomkiiAgnita | 14 349 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 979 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MrRudolfNania | 15 792 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 626 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | – | 93 791 | 2 105 | 316 993 | 322 413 | 1 | 14 |
| MrsRudolfNania | – | 106 945 | 2 156 | 101 207 | 240 610 | 2 | 0 |
| kapenkaZemurru | – | 141 947 | 2 539 | 39 562 | 162 415 | 1 | 4 |
| PomkiiAgnita | – | 98 844 | 2 189 | 662 033 | 292 055 | 1 | 6 |
| MrRudolfNania | – | 97 412 | 2 166 | 248 972 | 515 894 | 1 | 5 |