Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:58
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 26,1 тис. · 30,9% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:19
26,5 тис.DPSШкода 10,65 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
22,3 тис.Середній DPS
26,1 тис.DPS лічильника
10,65 млнШкода
82HPS
39,6 тис.Лікування
58,9%Надлишкове лікування
162 тис.Отримана шкода
1Смерті
3 011Удари
51,3%Critical Hit
1,6%Частка призваних істот
6:19Активний час
6:48Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,3%
Втрачений час7%
Back Attack Hits33,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,2%
Parryнемає
Double Hits8,3%
Найбільше шкоди під ефектом
94,7%Sprint Mantra
94,7%Undefeated Mantra
85,1%Bleed
Ключові навички41,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 62,5% · Theostone: частка шкоди 0,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,37 млн | 22,2% | 52,4% | 993 | щонайменше 509 | 2 382 | |
| 1,05 млн | 9,9% | 53,3% | 199 | щонайменше 199 | 4 969 | |
| 960 тис. | 9% | 59,1% | 22 | щонайменше 11 | 43,6 тис. | |
| 754 тис. | 7,1% | 51,5% | 68 | щонайменше 62 | 9 864 | |
| 687 тис. | 6,5% | 51,5% | 167 | щонайменше 164 | 4 116 | |
| 647 тис. | 6,1% | 46,4% | 196 | щонайменше 196 | 3 300 | |
| 517 тис. | 4,8% | 63,1% | 122 | щонайменше 119 | 4 234 | |
| 446 тис. | 4,2% | 52,4% | 225 | щонайменше 221 | 1 982 | |
| 442 тис. | 4,2% | 48,8% | 391 | щонайменше 129 | 1 131 | |
| 427 тис. | 4% | 54,2% | 177 | щонайменше 172 | 2 415 | |
| 395 тис. | 3,7% | 49,3% | 136 | щонайменше 133 | 2 902 | |
| 389 тис. | 3,7% | 35% | 20 | щонайменше 18 | 19,5 тис. | |
| 343 тис. | 3,2% | 25% | 8 | щонайменше 4 | 42,9 тис. | |
| 294 тис. | 2,8% | 51,7% | 180 | щонайменше 176 | 1 632 | |
| 236 тис. | 2,2% | 31,8% | 22 | щонайменше 22 | 10,7 тис. | |
| 231 тис. | 2,2% | 35,3% | 17 | щонайменше 16 | 13,6 тис. | |
| 212 тис. | 2% | 33,3% | 27 | щонайменше 26 | 7 852 | |
| 172 тис. | 1,6% | 55% | 20 | щонайменше 18 | 8 621 | |
| 83,2 тис. | 0,8% | 47,6% | 21 | щонайменше 20 | 3 961 |
Parry немає · Multi-Hit 1 005. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 5,02 млн | 47,1% | 52,4% | Вбито на 3:37 | |
| 2,89 млн | 27,1% | 51,7% | Вбито на 1:39 | |
| 2,21 млн | 20,7% | 49,5% | Вбито на 1:23 | |
Merciless Spark Spirit | 287 тис. | 2,7% | 50,7% | Вбито 2 |
Flame Spirit | 131 тис. | 1,2% | 47,9% | Вбито 3 |
Silver Blade Rotan | 74,8 тис. | 0,7% | 46,2% | Вбито на 0:42 |
Spark Spirit | 46,3 тис. | 0,4% | 31,3% | Вбито на 1:14 |
DPS за 5 сПік 80,9 тис. · середнє 26,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:24 | Black Smoke MuruteБій 1:39 | Kromede's DesireБій 3:37 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | 31 589 | 24 243 | 18 686 | 19 098 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MrsRudolfNania | 25 660 | 17 130 | 13 146 | 14 055 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| kapenkaZemurru | 30 648 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 23 067 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PomkiiAgnita | 14 349 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 979 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MrRudolfNania | 15 792 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 626 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | – | 93 791 | 2 105 | 316 993 | 322 413 | 1 | 14 |
| MrsRudolfNania | – | 106 945 | 2 156 | 101 207 | 240 610 | 2 | 0 |
| kapenkaZemurru | – | 141 947 | 2 539 | 39 562 | 162 415 | 1 | 4 |
| PomkiiAgnita | – | 98 844 | 2 189 | 662 033 | 292 055 | 1 | 6 |
| MrRudolfNania | – | 97 412 | 2 166 | 248 972 | 515 894 | 1 | 5 |