Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:36
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 26,8 тис. · 18,3% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 6:56
26,8 тис.DPSШкода 13,40 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
19,2 тис.Середній DPS
26,8 тис.DPS лічильника
13,40 млнШкода
156HPS
109 тис.Лікування
12,1%Надлишкове лікування
544 тис.Отримана шкода
12Смерті
3 091Удари
74,3%Critical Hit
6:56Активний час
8:19Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit74,3%
Втрачений час16,6%
Back Attack Hits81,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,7%
Parryнемає
Double Hits10,1%
Найбільше шкоди під ефектом
94%Exploit Weakness
92,4%Fire Mark
92%Insignia
Ключові навички50,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 76,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,57 млн | 26,7% | 60,8% | 130 | 84 | 27,5 тис. | |
| 2,18 млн | 16,3% | 38,3% | 311 | 170 | 7 005 | |
| 960 тис. | 7,2% | 100% | 470 | 84 | 2 042 | |
| 805 тис. | 6% | 100% | 376 | 120 | 2 140 | |
| 801 тис. | 6% | 100% | 279 | 88 | 2 872 | |
| 621 тис. | 4,6% | 57,1% | 77 | 64 | 8 071 | |
| 613 тис. | 4,6% | 99,3% | 284 | 74 | 2 160 | |
| 531 тис. | 4% | 66,2% | 71 | 60 | 7 480 | |
| 508 тис. | 3,8% | 48,6% | 138 | 72 | 3 681 | |
| 483 тис. | 3,6% | 62,6% | 131 | 131 | 3 689 | |
| 409 тис. | 3,1% | 57,9% | 159 | 159 | 2 575 | |
| 399 тис. | 3% | 38,5% | 39 | 25 | 10,2 тис. | |
| 297 тис. | 2,2% | 78,6% | 14 | 8 | 21,2 тис. | |
| 259 тис. | 1,9% | 50% | 48 | 19 | 5 402 | |
| 233 тис. | 1,7% | 55,9% | 435 | 253 | 535 | |
| 170 тис. | 1,3% | 55,2% | 67 | 67 | 2 532 | |
| 159 тис. | 1,2% | — | 0 | 0 | — | |
| 118 тис. | 0,9% | 45% | 20 | 17 | 5 876 | |
| 118 тис. | 0,9% | 64,7% | 17 | 10 | 6 912 | |
| 107 тис. | 0,8% | 33,3% | 9 | 6 | 11,9 тис. | |
| 55,4 тис. | 0,4% | 37,5% | 16 | 7 | 3 464 |
Parry немає · Multi-Hit 1 015. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 5,14 млн | 38,4% | 73,8% | Вбито на 3:11 | |
| 4,69 млн | 35% | 76,2% | Вбито на 2:28 | |
| 2,88 млн | 21,5% | 71,8% | Вбито на 2:40 | |
| 279 тис. | 2,1% | 76,5% | Вбито 3 | |
| 163 тис. | 1,2% | 75% | Вбито 2 | |
| 134 тис. | 1% | 61,1% | Вбито 2 | |
| 72,6 тис. | 0,5% | 90,9% | Вбито на 0:41 | |
| 37,1 тис. | 0,3% | 100% | Вбито на 0:28 |
DPS за 5 сПік 124 тис. · середнє 26,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 2:27 | Judge UrahumБій 2:40 | Divine AuldorБій 3:11 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | 36 239 | 37 639 | 34 786 | 25 883 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LOLZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 38 788 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MashinMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 30 027 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshmedaiMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 533 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BzdrbSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 838 | 58 895 | 208 433 | 3 | 0 |
| LOLZikel | – | 170 574 | 2 950 | 109 620 | 275 398 | 4 | 7 |
| MashinMunin | – | 154 529 | 2 810 | 6 784 | 207 825 | 7 | 2 |
| AshmedaiMunin | – | 144 012 | 2 754 | 457 766 | 440 921 | 6 | 1 |
| BzdrbSiel | – | 178 464 | 2 918 | 109 005 | 543 751 | 12 | 4 |