Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:36
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 37 тис. · 25,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 8:05
37 тис.DPSШкода 18,49 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
26,5 тис.Середній DPS
37 тис.DPS лічильника
18,49 млнШкода
157HPS
110 тис.Лікування
43,9%Надлишкове лікування
275 тис.Отримана шкода
4Смерті
2 580Удари
47,4%Critical Hit
0,3%Частка призваних істот
8:05Активний час
8:19Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47,4%
Втрачений час2,8%
Back Attack Hits42,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,5%
Parryнемає
Double Hits7,6%
Найбільше шкоди під ефектом
92,2%Fire Mark
86,6%Undefeated Mantra
79,4%Bleed
Ключові навички43,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 58,3% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,96 млн | 21,4% | 38,6% | 70 | 34 | 56,6 тис. | |
| 2,20 млн | 11,9% | 43,9% | 380 | 77 | 5 790 | |
| 1,90 млн | 10,3% | 62,9% | 89 | 89 | 21,4 тис. | |
| 1,51 млн | 8,2% | 45,9% | 157 | 145 | 9 600 | |
| 1,41 млн | 7,6% | 45,7% | 164 | 154 | 8 580 | |
| 1,14 млн | 6,2% | 44,8% | 382 | 189 | 2 978 | |
| 1,10 млн | 5,9% | 100% | 52 | 48 | 21,1 тис. | |
| 978 тис. | 5,3% | 42% | 131 | 102 | 6 928 | |
| 893 тис. | 4,8% | 53% | 117 | 117 | 7 326 | |
| 570 тис. | 3,1% | 50% | 28 | 28 | 20,4 тис. | |
| 425 тис. | 2,3% | 41% | 78 | 78 | 5 452 | |
| 380 тис. | 2,1% | 54,3% | 94 | 94 | 4 041 | |
| 337 тис. | 1,8% | 41,8% | 55 | 55 | 6 129 | |
| 328 тис. | 1,8% | 52,2% | 23 | 21 | 14,3 тис. | |
| 319 тис. | 1,7% | 35,7% | 42 | 42 | 7 602 | |
| 311 тис. | 1,7% | 40% | 35 | 31 | 8 876 | |
| 237 тис. | 1,3% | 49,2% | 248 | 248 | 955 | |
| 199 тис. | 1,1% | 47,2% | 216 | 216 | 921 | |
| 198 тис. | 1,1% | 36,6% | 82 | 82 | 2 414 | |
| 92,9 тис. | 0,5% | 53,8% | 52 | 52 | 1 787 | |
| 3 687 | 0% | 50,6% | 85 | 85 | 43 |
Parry немає · Multi-Hit 431. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,42 млн | 40,1% | 43,8% | Вбито на 3:11 | |
| 5,02 млн | 27,2% | 49,5% | Вбито на 2:40 | |
| 4,78 млн | 25,9% | 51,1% | Вбито на 2:28 | |
| 402 тис. | 2,2% | 36,8% | Вбито 3 | |
| 205 тис. | 1,1% | 41,7% | Вбито на 0:00 | |
| 189 тис. | 1% | 33,3% | Вбито 2 | |
| 186 тис. | 1% | 42,9% | Вбито 3 | |
| 170 тис. | 0,9% | 42,9% | Вбито на 0:41 | |
| 112 тис. | 0,6% | 44,4% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 181 тис. · середнє 37 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 2:27 | Judge UrahumБій 2:40 | Divine AuldorБій 3:11 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | 36 239 | 37 639 | 34 786 | 25 883 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LOLZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 38 788 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MashinMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 30 027 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshmedaiMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 533 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BzdrbSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 838 | 58 895 | 208 433 | 3 | 0 |
| LOLZikel | – | 170 574 | 2 950 | 109 620 | 275 398 | 4 | 7 |
| MashinMunin | – | 154 529 | 2 810 | 6 784 | 207 825 | 7 | 2 |
| AshmedaiMunin | – | 144 012 | 2 754 | 457 766 | 440 921 | 6 | 1 |
| BzdrbSiel | – | 178 464 | 2 918 | 109 005 | 543 751 | 12 | 4 |