Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:36
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 36,1 тис. · 24,7% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 8:02
36,1 тис.DPSШкода 18,03 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
25,9 тис.Середній DPS
36,1 тис.DPS лічильника
18,03 млнШкода
84HPS
58,9 тис.Лікування
59%Надлишкове лікування
208 тис.Отримана шкода
3Смерті
4 227Удари
47,6%Critical Hit
0,3%Частка призваних істот
8:02Активний час
8:19Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47,6%
Втрачений час3,3%
Back Attack Hits46,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,7%
Parryнемає
Double Hits6,1%
Найбільше шкоди під ефектом
96,5%Fire Mark
94,9%Precision
92,8%Bleed
Ключові навички47,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 61,3% · Theostone: частка шкоди 0,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,21 млн | 17,8% | 53,2% | 62 | щонайменше 31 | 51,7 тис. | |
| 2,91 млн | 16,1% | 50,3% | 1 352 | щонайменше 682 | 2 151 | |
| 2,43 млн | 13,5% | 47,7% | 239 | щонайменше 105 | 9 752 | |
| 1,97 млн | 10,9% | 37,5% | 40 | щонайменше 17 | 49,2 тис. | |
| 1,35 млн | 7,5% | 50% | 302 | щонайменше 278 | 4 153 | |
| 1,03 млн | 5,7% | 48,8% | 41 | щонайменше 40 | 25,1 тис. | |
| 869 тис. | 4,8% | 46,1% | 228 | щонайменше 216 | 3 813 | |
| 673 тис. | 3,7% | 40,8% | 299 | щонайменше 280 | 2 249 | |
| 488 тис. | 2,7% | 32,4% | 34 | щонайменше 30 | 14,4 тис. | |
| 471 тис. | 2,6% | 48,3% | 143 | щонайменше 135 | 3 291 | |
| 404 тис. | 2,2% | 48,2% | 251 | щонайменше 239 | 1 609 | |
| 400 тис. | 2,2% | 46,3% | 447 | щонайменше 142 | 894 | |
| 377 тис. | 2,1% | 44,2% | 43 | щонайменше 39 | 8 774 | |
| 371 тис. | 2,1% | 46,3% | 162 | щонайменше 153 | 2 287 | |
| 354 тис. | 2% | 46% | 287 | щонайменше 272 | 1 233 | |
| 321 тис. | 1,8% | 39,4% | 33 | щонайменше 31 | 9 729 | |
| 230 тис. | 1,3% | 48,1% | 231 | щонайменше 219 | 994 | |
| 133 тис. | 0,7% | 30,4% | 23 | щонайменше 21 | 5 775 | |
| 45,7 тис. | 0,3% | 20% | 5 | щонайменше 3 | 9 134 | |
| 6 058 | 0% | 100% | 5 | щонайменше 3 | 1 212 |
Parry немає · Multi-Hit 1 921. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 6,65 млн | 36,9% | 43,7% | Вбито на 3:11 | |
| 5,73 млн | 31,8% | 50,7% | Вбито на 2:40 | |
| 5,10 млн | 28,3% | 49% | Вбито на 2:28 | |
| 184 тис. | 1% | 52,2% | Вбито 2 | |
| 172 тис. | 1% | 51,5% | Вбито 2 | |
| 101 тис. | 0,6% | 68,4% | Вбито 2 | |
| 54,9 тис. | 0,3% | 38,1% | Вбито 3 | |
| 40 тис. | 0,2% | 40% | Вбито на 0:41 |
DPS за 5 сПік 91,1 тис. · середнє 36,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 2:27 | Judge UrahumБій 2:40 | Divine AuldorБій 3:11 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | 36 239 | 37 639 | 34 786 | 25 883 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LOLZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 38 788 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MashinMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 30 027 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshmedaiMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 533 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BzdrbSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 838 | 58 895 | 208 433 | 3 | 0 |
| LOLZikel | – | 170 574 | 2 950 | 109 620 | 275 398 | 4 | 7 |
| MashinMunin | – | 154 529 | 2 810 | 6 784 | 207 825 | 7 | 2 |
| AshmedaiMunin | – | 144 012 | 2 754 | 457 766 | 440 921 | 6 | 1 |
| BzdrbSiel | – | 178 464 | 2 918 | 109 005 | 543 751 | 12 | 4 |