Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:36
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,6 тис. · 11,3% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 6:51
16,6 тис.DPSШкода 8,26 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,9 тис.Середній DPS
16,6 тис.DPS лічильника
8,26 млнШкода
657HPS
458 тис.Лікування
46,1%Надлишкове лікування
91 тис.Щити
441 тис.Отримана шкода
6Смерті
1 110Удари
33%Critical Hit
6:51Активний час
8:19Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit33%
Втрачений час17,6%
Back Attack Hits69,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,8%
Parryнемає
Double Hits9,1%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Undefeated Mantra
87,8%Fire Mark
86,9%Protection Circle
Ключові навички50,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,54 млн | 18,7% | 100% | 22 | 21 | 70,1 тис. | |
| 1,34 млн | 16,2% | 33,3% | 87 | 81 | 15,4 тис. | |
| 1,32 млн | 16% | 27,3% | 198 | 96 | 6 659 | |
| 1,08 млн | 13,1% | 21,6% | 74 | 74 | 14,6 тис. | |
| 765 тис. | 9,3% | 28,2% | 71 | 71 | 10,8 тис. | |
| 521 тис. | 6,3% | 33,3% | 36 | 35 | 14,5 тис. | |
| 456 тис. | 5,5% | 46,2% | 78 | 78 | 5 845 | |
| 272 тис. | 3,3% | 24,1% | 141 | 70 | 1 932 | |
| 272 тис. | 3,3% | 29,5% | 281 | 53 | 969 | |
| 268 тис. | 3,2% | 25% | 28 | 28 | 9 563 | |
| 253 тис. | 3,1% | 24,4% | 41 | 39 | 6 171 | |
| 98,2 тис. | 1,2% | 38,5% | 13 | 13 | 7 553 | |
| 37 тис. | 0,4% | 95,5% | 22 | 22 | 1 681 | |
| 21,2 тис. | 0,3% | 100% | 14 | 6 | 1 516 | |
| 16,5 тис. | 0,2% | 75% | 4 | 4 | 4 137 |
Parry немає · Multi-Hit 859. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,97 млн | 35,9% | 21,6% | Вбито на 3:11 | |
| 2,68 млн | 32,4% | 38,8% | Вбито на 2:28 | |
| 1,73 млн | 20,9% | 42,1% | Вбито на 2:40 | |
| 452 тис. | 5,5% | 49% | Вбито 2 | |
| 283 тис. | 3,4% | 38,9% | Вбито 2 | |
| 67,6 тис. | 0,8% | 42,9% | Вбито на 1:38 | |
| 48,7 тис. | 0,6% | 40% | Вбито на 0:41 | |
| 35,4 тис. | 0,4% | 12,5% | Вбито на 0:28 |
DPS за 5 сПік 66,5 тис. · середнє 16,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 2:27 | Judge UrahumБій 2:40 | Divine AuldorБій 3:11 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | 36 239 | 37 639 | 34 786 | 25 883 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LOLZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 38 788 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MashinMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 30 027 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshmedaiMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 533 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BzdrbSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 838 | 58 895 | 208 433 | 3 | 0 |
| LOLZikel | – | 170 574 | 2 950 | 109 620 | 275 398 | 4 | 7 |
| MashinMunin | – | 154 529 | 2 810 | 6 784 | 207 825 | 7 | 2 |
| AshmedaiMunin | – | 144 012 | 2 754 | 457 766 | 440 921 | 6 | 1 |
| BzdrbSiel | – | 178 464 | 2 918 | 109 005 | 543 751 | 12 | 4 |