Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:04
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 43,3 тис. · 23,1% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 5:08
45,3 тис.DPSШкода 15,50 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
36,6 тис.Середній DPS
43,3 тис.DPS лічильника
15,50 млнШкода
102HPS
43,3 тис.Лікування
61,5%Надлишкове лікування
206 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 652Удари
58%Critical Hit
5:08Активний час
5:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit58%
Втрачений час13,9%
Back Attack Hits55,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,3%
Parryнемає
Double Hits12,2%
Найбільше шкоди під ефектом
93,3%Precision
90,8%Undefeated Mantra
90,2%Bleed
Ключові навички50,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 71,1% · Theostone: частка шкоди 2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,96 млн | 25,6% | 58,9% | 56 | щонайменше 28 | 70,8 тис. | |
| 2,54 млн | 16,4% | 56,8% | 856 | щонайменше 455 | 2 970 | |
| 1,26 млн | 8,1% | 50,2% | 225 | щонайменше 221 | 5 282 | |
| 1,23 млн | 8% | 54,4% | 90 | щонайменше 81 | 12,8 тис. | |
| 1,06 млн | 6,9% | 59,2% | 169 | щонайменше 169 | 6 287 | |
| 1,03 млн | 6,6% | 100% | 232 | щонайменше 232 | 4 433 | |
| 772 тис. | 5% | 48% | 25 | щонайменше 23 | 30,9 тис. | |
| 572 тис. | 3,7% | 37,9% | 29 | щонайменше 24 | 19,7 тис. | |
| 463 тис. | 3% | 56,7% | 30 | щонайменше 30 | 15,4 тис. | |
| 424 тис. | 2,7% | 57,6% | 33 | щонайменше 31 | 12,8 тис. | |
| 401 тис. | 2,6% | 51,5% | 169 | щонайменше 169 | 2 374 | |
| 358 тис. | 2,3% | 46,4% | 194 | щонайменше 194 | 1 843 | |
| 333 тис. | 2,1% | 48,6% | 74 | щонайменше 74 | 4 497 | |
| 305 тис. | 2% | 56,3% | 16 | щонайменше 16 | 19,1 тис. | |
| 295 тис. | 1,9% | 52% | 227 | щонайменше 77 | 1 300 | |
| 256 тис. | 1,7% | 56,3% | 80 | щонайменше 80 | 3 198 | |
| 235 тис. | 1,5% | 55,1% | 147 | щонайменше 147 | 1 601 |
Parry немає · Multi-Hit 959. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 6,50 млн | 41,9% | 57,6% | Вбито на 2:52 | |
| 4,63 млн | 29,8% | 56,2% | Вбито на 1:26 | |
| 3,43 млн | 22,1% | 64% | Вбито на 1:38 | |
| 374 тис. | 2,4% | 54,1% | Вбито на 0:06 | |
| 241 тис. | 1,6% | 50% | Вбито 3 · Кінець не видно 3 | |
| 196 тис. | 1,3% | 48,1% | Вбито 3 | |
| 142 тис. | 0,9% | 48% | Вбито 6 |
DPS за 5 сПік 137 тис. · середнє 45,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:26 | Enhanced HarconБій 1:38 | Ultimate BerkБій 2:36 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | 47 588 | 37 872 | 28 177 | 28 946 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| NimlothKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 671 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BebraDebraIsraphel | 72 780 | 61 742 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NelumboEreshkigal | 19 857 | 22 517 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 100PitaxBakarma | 56 175 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | – | 136 934 | 2 771 | 157 400 | 310 226 | 1 | 2 |
| NimlothKromede | – | 160 536 | 2 708 | 44 004 | 216 652 | 5 | 2 |
| BebraDebraIsraphel | – | 176 106 | 2 855 | 149 768 | 205 924 | 2 | 2 |
| NelumboEreshkigal | – | 129 912 | 2 667 | 318 307 | 136 836 | 1 | 6 |
| 100PitaxBakarma | – | 172 206 | 2 802 | 43 343 | 205 718 | 1 | 8 |