Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:04
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 39,8 тис. · 21,2% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:02
41,7 тис.DPSШкода 14,25 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
33,6 тис.Середній DPS
39,8 тис.DPS лічильника
14,25 млнШкода
103HPS
44 тис.Лікування
84,1%Надлишкове лікування
217 тис.Отримана шкода
5Смерті
2 590Удари
50,7%Critical Hit
37,9%Частка призваних істот
5:02Активний час
5:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit50,7%
Втрачений час15,4%
Back Attack Hits45%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,3%
Parryнемає
Double Hits11,9%
Найбільше шкоди під ефектом
63,1%All Element Boost
62,6%Element Unification
62,3%Undefeated Mantra
Ключові навички37% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 61,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,59 млн | 18,2% | 55,2% | 143 | 107 | 18,1 тис. | |
| 1,58 млн | 11,1% | 50,9% | 171 | 158 | 9 268 | |
| 1,10 млн | 7,7% | 49,8% | 215 | 129 | 5 100 | |
| 931 тис. | 6,5% | 42,1% | 178 | 163 | 5 229 | |
| 871 тис. | 6,1% | 56,1% | 164 | 88 | 4 978 | |
| 863 тис. | 6,1% | 47,3% | 55 | 46 | 15,7 тис. | |
| 787 тис. | 5,5% | 56,7% | 97 | 44 | 8 115 | |
| 641 тис. | 4,5% | 52% | 102 | 102 | 6 286 | |
| 538 тис. | 3,8% | 47,9% | 163 | 163 | 3 303 | |
| 524 тис. | 3,7% | 35,5% | 31 | 31 | 16,9 тис. | |
| 452 тис. | 3,2% | 59% | 39 | 36 | 5 285 | |
| 336 тис. | 2,4% | 57,1% | 147 | 96 | 2 288 | |
| 334 тис. | 2,3% | 39,8% | 118 | 112 | 2 830 | |
| 303 тис. | 2,1% | 50% | 30 | 30 | 10,1 тис. | |
| 290 тис. | 2% | 50% | 170 | 170 | 1 703 | |
| 286 тис. | 2% | 50% | 54 | 54 | 5 301 | |
| 283 тис. | 2% | 55,7% | 61 | 61 | 4 639 | |
| 256 тис. | 1,8% | 47,7% | 65 | 65 | 3 938 | |
| 246 тис. | 1,7% | 45,1% | 71 | 71 | 3 461 | |
| 228 тис. | 1,6% | 53,2% | 173 | 173 | 1 320 | |
| 190 тис. | 1,3% | 53,3% | 197 | 197 | 965 | |
| 159 тис. | 1,1% | 58,3% | 12 | 9 | 13,2 тис. | |
| 154 тис. | 1,1% | 56,1% | 41 | 41 | 3 759 | |
| 103 тис. | 0,7% | 42,6% | 61 | 61 | 1 681 | |
| 29,6 тис. | 0,2% | 50% | 2 | 2 | 7 440 | |
| 173 тис. | 1,2% | 56,7% | 30 | 30 | 4 372 |
Parry немає · Multi-Hit 535. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 5,19 млн | 36,4% | 51,6% | Вбито на 2:52 | |
| 4,89 млн | 34,3% | 49,4% | Вбито на 1:38 | |
| 2,87 млн | 20,2% | 52,8% | Вбито на 1:26 | |
| 294 тис. | 2,1% | 55,3% | Вбито 6 | |
| 282 тис. | 2% | 36,6% | Вбито 3 · Кінець не видно 3 | |
| 260 тис. | 1,8% | 46,6% | Вбито на 0:06 | |
| 239 тис. | 1,7% | 41,7% | Вбито 3 | |
| 225 тис. | 1,6% | 54,8% | Кінець не видно |
DPS за 5 сПік 123 тис. · середнє 41,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:26 | Enhanced HarconБій 1:38 | Ultimate BerkБій 2:36 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | 47 588 | 37 872 | 28 177 | 28 946 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| NimlothKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 671 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BebraDebraIsraphel | 72 780 | 61 742 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NelumboEreshkigal | 19 857 | 22 517 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 100PitaxBakarma | 56 175 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | – | 136 934 | 2 771 | 157 400 | 310 226 | 1 | 2 |
| NimlothKromede | – | 160 536 | 2 708 | 44 004 | 216 652 | 5 | 2 |
| BebraDebraIsraphel | – | 176 106 | 2 855 | 149 768 | 205 924 | 2 | 2 |
| NelumboEreshkigal | – | 129 912 | 2 667 | 318 307 | 136 836 | 1 | 6 |
| 100PitaxBakarma | – | 172 206 | 2 802 | 43 343 | 205 718 | 1 | 8 |