Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:57
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 37,5 тис. · 21,6% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 6:25
37,4 тис.DPSШкода 15,10 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
26 тис.Середній DPS
35,5 тис.DPS лічильника
15,54 млнШкода
96HPS
57,9 тис.Лікування
82,1%Надлишкове лікування
173 тис.Отримана шкода
1Смерті
3 564Удари
51,8%Critical Hit
6:39Активний час
7:18Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,9%
Втрачений час4,4%
Back Attack Hits38,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits19%
Parryнемає
Double Hits10,4%
Найбільше шкоди під ефектом
97,9%Insignia
96,6%Light of Protection
95,5%Bleed
Ключові навички44,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,65 млн | 17,6% | 51,3% | 1 077 | щонайменше 551 | 2 462 | |
| 2,10 млн | 13,9% | 71,1% | 38 | щонайменше 19 | 55,2 тис. | |
| 1,98 млн | 13,1% | 53,5% | 187 | щонайменше 88 | 10,4 тис. | |
| 1,47 млн | 9,7% | 44,1% | 34 | щонайменше 14 | 43,3 тис. | |
| 920 тис. | 6,1% | 54,3% | 197 | щонайменше 181 | 4 673 | |
| 827 тис. | 5,5% | 51,6% | 93 | щонайменше 84 | 8 889 | |
| 684 тис. | 4,5% | 53,9% | 243 | щонайменше 237 | 2 816 | |
| 676 тис. | 4,5% | 42,9% | 28 | щонайменше 25 | 24,1 тис. | |
| 427 тис. | 2,8% | 51,9% | 27 | щонайменше 25 | 15,8 тис. | |
| 404 тис. | 2,7% | 58,6% | 99 | щонайменше 90 | 4 082 | |
| 398 тис. | 2,6% | 52,2% | 249 | щонайменше 230 | 1 598 | |
| 396 тис. | 2,6% | 51,5% | 266 | щонайменше 246 | 1 489 | |
| 393 тис. | 2,6% | 54,5% | 33 | щонайменше 31 | 11,9 тис. | |
| 371 тис. | 2,5% | 51,3% | 187 | щонайменше 178 | 1 985 | |
| 342 тис. | 2,3% | 52,6% | 38 | щонайменше 35 | 8 995 | |
| 314 тис. | 2,1% | 48,7% | 300 | щонайменше 94 | 1 046 | |
| 292 тис. | 1,9% | 55,1% | 107 | щонайменше 98 | 2 728 | |
| 245 тис. | 1,6% | 49% | 202 | щонайменше 188 | 1 213 | |
| 209 тис. | 1,4% | 25% | 12 | щонайменше 11 | 12 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 1 322. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 6,15 млн | 40,8% | 49,7% | Вбито на 3:18 | |
| 4,60 млн | 30,5% | 54,4% | Вбито на 1:41 | |
| 4,17 млн | 27,6% | 53,5% | Вбито на 1:42 | |
| 62,7 тис. | 0,4% | 16,7% | Вбито на 0:03 | |
| 59,6 тис. | 0,4% | 62,5% | Вбито на 0:15 | |
| 52,6 тис. | 0,3% | 33,3% | Вбито на 0:59 | |
Blazing Totem | 2 | 0% | 0% | Вбито на 0:52 |
DPS за 5 сПік 102 тис. · середнє 37,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:42 | Judge UrahumБій 1:42 | Divine AuldorБій 3:18 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BaladerVaizel | 48 124 | 50 361 | 37 229 | 29 710 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SevyVaizel | 47 296 | 39 536 | 28 126 | 25 425 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| PhantommVaizel | 30 193 | 24 843 | 17 840 | 15 385 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lerpMarchutan | 45 882 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 30 996 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| balladenBakarma | 38 715 | 44 086 | 24 857 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BaladerVaizel | – | 165 382 | 2 794 | 66 432 | 167 686 | 2 | 4 |
| SevyVaizel | – | 176 906 | 2 813 | 100 527 | 310 436 | 1 | 14 |
| PhantommVaizel | – | 164 591 | 2 763 | 493 059 | 955 691 | 4 | 5 |
| lerpMarchutan | – | 163 169 | 2 740 | 57 918 | 172 524 | 1 | 3 |
| balladenBakarma | – | 180 361 | 2 904 | 717 457 | 232 396 | 1 | 3 |