Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:57
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 36 тис. · 20,8% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 6:38
35,9 тис.DPSШкода 14,51 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
25,4 тис.Середній DPS
34,7 тис.DPS лічильника
15,20 млнШкода
168HPS
101 тис.Лікування
53%Надлишкове лікування
310 тис.Отримана шкода
1Смерті
4 437Удари
73%Critical Hit
7:05Активний час
7:18Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit73%
Втрачений час1,1%
Back Attack Hits85,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,5%
Parryнемає
Double Hits10%
Найбільше шкоди під ефектом
99,8%Speed Scroll
98,8%Courage Scroll
98,4%Exploit Weakness
Ключові навички52,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 74,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,43 млн | 23,6% | 54,3% | 523 | щонайменше 274 | 6 549 | |
| 3,14 млн | 21,7% | 45,7% | 140 | щонайменше 93 | 22,5 тис. | |
| 1,07 млн | 7,4% | 100% | 648 | щонайменше 117 | 1 653 | |
| 913 тис. | 6,3% | 98,8% | 517 | щонайменше 152 | 1 767 | |
| 858 тис. | 5,9% | 100% | 371 | щонайменше 121 | 2 314 | |
| 577 тис. | 4% | 55,4% | 168 | щонайменше 131 | 3 433 | |
| 571 тис. | 3,9% | 54% | 87 | щонайменше 83 | 6 567 | |
| 549 тис. | 3,8% | 61,1% | 226 | щонайменше 226 | 2 428 | |
| 544 тис. | 3,7% | 42% | 81 | щонайменше 74 | 6 712 | |
| 477 тис. | 3,3% | 52,2% | 157 | щонайменше 157 | 3 037 | |
| 468 тис. | 3,2% | 96,4% | 220 | щонайменше 84 | 2 126 | |
| 398 тис. | 2,7% | 57,8% | 303 | щонайменше 301 | 1 314 | |
| 285 тис. | 2% | 57% | 135 | щонайменше 134 | 2 110 | |
| 266 тис. | 1,8% | 54,5% | 11 | щонайменше 6 | 24,2 тис. | |
| 260 тис. | 1,8% | 57,1% | 557 | щонайменше 344 | 466 | |
| 172 тис. | 1,2% | 50% | 50 | щонайменше 18 | 3 433 | |
| 162 тис. | 1,1% | 36,1% | 36 | щонайменше 27 | 4 487 | |
| 132 тис. | 0,9% | — | 0 | щонайменше 0 | — | |
| 78,6 тис. | 0,5% | 50% | 26 | щонайменше 10 | 3 025 | |
| 70,7 тис. | 0,5% | 57,1% | 7 | щонайменше 4 | 10,1 тис. | |
| 63,7 тис. | 0,4% | 40% | 15 | щонайменше 8 | 4 245 | |
| 23,8 тис. | 0,2% | 100% | 2 | щонайменше 1 | 11,9 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 1 080. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 5,58 млн | 38,5% | 71,3% | Вбито на 3:18 | |
| 4,61 млн | 31,7% | 73,9% | Вбито на 1:41 | |
| 3,97 млн | 27,4% | 74,8% | Вбито на 1:42 | |
| 157 тис. | 1,1% | 85% | Вбито на 0:15 | |
| 105 тис. | 0,7% | 66,7% | Вбито на 0:03 | |
| 88,4 тис. | 0,6% | 84,6% | Вбито на 0:59 | |
Blazing Totem | 10 | 0% | 0% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 101 тис. · середнє 35,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:42 | Judge UrahumБій 1:42 | Divine AuldorБій 3:18 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BaladerVaizel | 48 124 | 50 361 | 37 229 | 29 710 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SevyVaizel | 47 296 | 39 536 | 28 126 | 25 425 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| PhantommVaizel | 30 193 | 24 843 | 17 840 | 15 385 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lerpMarchutan | 45 882 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 30 996 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| balladenBakarma | 38 715 | 44 086 | 24 857 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BaladerVaizel | – | 165 382 | 2 794 | 66 432 | 167 686 | 2 | 4 |
| SevyVaizel | – | 176 906 | 2 813 | 100 527 | 310 436 | 1 | 14 |
| PhantommVaizel | – | 164 591 | 2 763 | 493 059 | 955 691 | 4 | 5 |
| lerpMarchutan | – | 163 169 | 2 740 | 57 918 | 172 524 | 1 | 3 |
| balladenBakarma | – | 180 361 | 2 904 | 717 457 | 232 396 | 1 | 3 |