Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:36
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,1 тис. · 18,3% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:21
—DPSШкода 4,21 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 856Середній DPS
11,9 тис.DPS лічильника
4,53 млнШкода
79HPS
45,9 тис.Лікування
79,8%Надлишкове лікування
195 тис.Отримана шкода
3Смерті
1 561Удари
52,9%Critical Hit
40,5%Частка призваних істот
4:30Активний час
6:20Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,2%
Втрачений час6,3%
Back Attack Hits57%
Частка влучань97,6%
Perfect Hits12,3%
Parry35
Double Hits6,1%
Найбільше шкоди під ефектом
65,4%Insignia
61,8%Light of Protection
60%Debilitating Mark
Ключові навички32,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 60%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 573 тис. | 13,6% | 54,2% | 48 | 44 | 11,9 тис. | немає | |
| 427 тис. | 10,2% | 48,5% | 134 | 131 | 3 190 | 2 | |
| 385 тис. | 9,1% | 48,1% | 54 | 51 | 7 123 | 1 | |
| 281 тис. | 6,7% | 56% | 116 | 116 | 2 420 | 4 | |
| 242 тис. | 5,8% | 46,4% | 56 | 54 | 4 327 | немає | |
| 229 тис. | 5,4% | 54,5% | 55 | 39 | 4 025 | 3 | |
| 219 тис. | 5,2% | 53,5% | 86 | 86 | 2 548 | немає | |
| 196 тис. | 4,7% | 49,7% | 145 | 140 | 1 355 | 1 | |
| 196 тис. | 4,6% | 44% | 25 | 25 | 3 234 | 1 | |
| 181 тис. | 4,3% | 54,4% | 57 | 27 | 3 168 | 1 | |
| 153 тис. | 3,6% | 56,6% | 152 | 152 | 1 008 | 6 | |
| 131 тис. | 3,1% | 40% | 15 | 15 | 8 725 | немає | |
| 125 тис. | 3% | 55,6% | 18 | 18 | 6 923 | немає | |
| 99,7 тис. | 2,4% | 46,3% | 41 | 41 | 2 432 | немає | |
| 97,4 тис. | 2,3% | 57,9% | 76 | 76 | 1 281 | 3 | |
| 95,8 тис. | 2,3% | 46,2% | 39 | 39 | 2 455 | 3 | |
| 90,6 тис. | 2,2% | 54% | 87 | 87 | 1 042 | 3 | |
| 81,1 тис. | 1,9% | 46,3% | 67 | 39 | 1 211 | 4 | |
| 78 тис. | 1,9% | 51,7% | 29 | 29 | 2 691 | 1 | |
| 63,1 тис. | 1,5% | 92,9% | 56 | 30 | 1 127 | немає | |
| 56,6 тис. | 1,3% | 45,7% | 46 | 46 | 1 231 | немає | |
| 38,3 тис. | 0,9% | 44,4% | 9 | 9 | 4 253 | немає | |
| 35 тис. | 0,8% | 76,5% | 17 | 17 | 2 057 | 1 | |
| 28,7 тис. | 0,7% | 50% | 4 | 4 | 3 065 | немає | |
| 28,2 тис. | 0,7% | 41,7% | 12 | 12 | 2 353 | немає | |
| 76,4 тис. | 1,8% | 44,1% | 34 | 34 | 2 125 | 1 |
Parry 35 · Multi-Hit 384. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,57 млн | 37,3% | 55,5% | Вбито на 2:16 | |
| 1,30 млн | 31% | 52,7% | Вбито на 1:18 | |
| 1,25 млн | 29,7% | 53,2% | Вбито на 1:04 | |
Enraged Rock Spirit | 87,7 тис. | 2,1% | 64% | Вбито 2 |
Vakron's Thorn Root | 22 | 0% | 0% | Вбито 3 |
Detoxifying Rafflesia | 4 | 0% | 0% | Вбито на 0:23 |
DPS за 5 сПік 33,4 тис. · середнє 15,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 1:04 | ThamonБій 1:18 | VakronНе вбито | VakronБій 2:16 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | 9 958 | 12 635 | Боса не вбито, тому DPS немає | 15 799 | 8 444 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SirizaNania | 21 047 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 17 939 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| МурчалкаIndnath | 20 843 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 17 710 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YuzumieeBaba | 19 414 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 11 491 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HealerTahNahVaizel | 10 219 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 9 456 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | – | 101 381 | 1 661 | 29 773 | 197 320 | 5 | 7 |
| SirizaNania | – | 107 236 | 1 906 | 78 544 | 142 470 | 1 | 3 |
| МурчалкаIndnath | – | 97 903 | 1 716 | 46 981 | 266 612 | 2 | 2 |
| YuzumieeBaba | – | 102 082 | 2 107 | 45 944 | 194 591 | 3 | 2 |
| HealerTahNahVaizel | – | 75 959 | 1 620 | 267 572 | 51 685 | 0 | 4 |