Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:36
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,1 тис. · 19,2% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:01
13 тис.DPSШкода 4,41 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
8 444Середній DPS
12,8 тис.DPS лічильника
4,87 млнШкода
51HPS
29,8 тис.Лікування
75,4%Надлишкове лікування
197 тис.Отримана шкода
5Смерті
1 905Удари
35,3%Critical Hit
5:26Активний час
6:20Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit34,6%
Втрачений час10,9%
Back Attack Hits35,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits21,4%
Parryнемає
Double Hits5,9%
Найбільше шкоди під ефектом
99,7%Speed Scroll
99,2%Courage Scroll
96,1%Precision
Ключові навички43,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 50,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 859 тис. | 19,5% | 43,8% | 16 | 16 | 53,7 тис. | |
| 691 тис. | 15,7% | 29% | 465 | 268 | 1 487 | |
| 361 тис. | 8,2% | 35,4% | 48 | 48 | 6 642 | |
| 312 тис. | 7,1% | 39,6% | 96 | 96 | 3 250 | |
| 284 тис. | 6,4% | 42,9% | 14 | 14 | 20,3 тис. | |
| 243 тис. | 5,5% | 28,6% | 35 | 35 | 6 931 | |
| 205 тис. | 4,6% | 35,5% | 172 | 172 | 1 193 | |
| 179 тис. | 4,1% | 27,5% | 69 | 69 | 2 592 | |
| 162 тис. | 3,7% | 32,1% | 218 | 87 | 744 | |
| 156 тис. | 3,5% | 31,2% | 109 | 109 | 1 432 | |
| 146 тис. | 3,3% | 19,5% | 82 | 82 | 1 786 | |
| 136 тис. | 3,1% | 28,6% | 21 | 21 | 6 486 | |
| 136 тис. | 3,1% | 35,7% | 129 | 129 | 1 054 | |
| 127 тис. | 2,9% | 31,5% | 111 | 111 | 1 144 | |
| 118 тис. | 2,7% | 33,3% | 21 | 21 | 5 617 | |
| 114 тис. | 2,6% | 46,8% | 62 | 62 | 1 842 | |
| 91 тис. | 2,1% | 98,5% | 68 | 31 | 1 338 | |
| 75,9 тис. | 1,7% | 11,1% | 9 | 9 | 6 306 | |
| 16,1 тис. | 0,4% | 50% | 2 | 2 | 8 060 |
Parry немає · Multi-Hit 756. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,78 млн | 63% | 33% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% | |
| 843 тис. | 19,1% | 36,6% | Вбито на 1:18 | |
| 641 тис. | 14,5% | 38,7% | Вбито на 1:04 | |
Enraged Rock Spirit | 149 тис. | 3,4% | 62,5% | Вбито на 0:28 |
Thamon's Petrification | 4 | 0% | 0% | Вбито на 0:57 |
DPS за 5 сПік 54,7 тис. · середнє 13 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 1:04 | ThamonБій 1:18 | VakronНе вбито | VakronБій 2:16 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | 9 958 | 12 635 | Боса не вбито, тому DPS немає | 15 799 | 8 444 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SirizaNania | 21 047 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 17 939 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| МурчалкаIndnath | 20 843 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 17 710 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YuzumieeBaba | 19 414 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 11 491 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HealerTahNahVaizel | 10 219 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 9 456 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | – | 101 381 | 1 661 | 29 773 | 197 320 | 5 | 7 |
| SirizaNania | – | 107 236 | 1 906 | 78 544 | 142 470 | 1 | 3 |
| МурчалкаIndnath | – | 97 903 | 1 716 | 46 981 | 266 612 | 2 | 2 |
| YuzumieeBaba | – | 102 082 | 2 107 | 45 944 | 194 591 | 3 | 2 |
| HealerTahNahVaizel | – | 75 959 | 1 620 | 267 572 | 51 685 | 0 | 4 |