Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:21
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 34,1 тис. · 25,5% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:39
34,2 тис.DPSШкода 8,53 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
26,6 тис.Середній DPS
34,1 тис.DPS лічильника
8,53 млнШкода
358HPS
115 тис.Лікування
38,9%Надлишкове лікування
235 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 258Удари
72,4%Critical Hit
3:39Активний час
4:09Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit72,4%
Втрачений час12%
Back Attack Hits7%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,5%
Parry0
Double Hits16,7%
Ключові навички74,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 84,7% · Theostone: частка шкоди 1,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,57 млн | 53,5% | 100% | 454 | 247 | 10,1 тис. | |
| 913 тис. | 10,7% | 47,8% | 232 | 112 | 3 937 | |
| 910 тис. | 10,7% | 45,8% | 24 | 11 | 37,9 тис. | |
| 753 тис. | 8,8% | 38,8% | 240 | 117 | 3 137 | |
| 463 тис. | 5,4% | 60,7% | 61 | 54 | 7 587 | |
| 346 тис. | 4,1% | 99,2% | 122 | 58 | 2 837 | |
| 90,1 тис. | 1,1% | 73,3% | 15 | 15 | 6 009 | |
| 87,4 тис. | 1% | 64% | 25 | 23 | 3 497 | |
| 86,5 тис. | 1% | 80% | 15 | 14 | 5 766 | |
| 77,7 тис. | 0,9% | 100% | 25 | 25 | 3 107 | |
| 54,9 тис. | 0,6% | 36,4% | 11 | 10 | 4 994 | |
| 53,7 тис. | 0,6% | 35,7% | 14 | 7 | 3 834 | |
| 42,1 тис. | 0,5% | 41,7% | 12 | 12 | 3 509 | |
| 40,6 тис. | 0,5% | 100% | 2 | 2 | 20,3 тис. | |
| 35,8 тис. | 0,4% | 75% | 4 | 2 | 8 944 | |
| 8 471 | 0,1% | 50% | 2 | 1 | 4 236 |
Parry 0 · Multi-Hit 388
DPS за 5 сПік 83,9 тис. · середнє 34,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:54 | Black Smoke MuruteБій 0:54 | Kromede's DesireБій 2:20 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GammaTRSDaminu | 50 181 | 46 606 | 26 245 | 27 908 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 31 174 | 31 195 | 22 235 | 20 320 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| VynexBaba | 28 734 | 21 460 | 18 633 | 16 674 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EnrageKromede | 41 999 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 372 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DzwiguBeritra | 20 261 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 610 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GammaTRSDaminu | – | 110 826 | 2 384 | 131 248 | 181 840 | 0 | 3 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 56 078 | 113 396 | 0 | 6 |
| VynexBaba | – | 110 033 | 2 440 | 0 | 94 568 | 0 | 4 |
| EnrageKromede | – | 113 697 | 2 269 | 115 169 | 234 701 | 1 | 0 |
| DzwiguBeritra | – | 101 280 | 2 136 | 447 512 | 129 019 | 0 | 8 |