Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:21
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,4 тис. · 16% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:34
21,4 тис.DPSШкода 5,36 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,7 тис.Середній DPS
21,4 тис.DPS лічильника
5,36 млнШкода
0HPS
0Лікування
94,6 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 367Удари
42,9%Critical Hit
3:34Активний час
4:09Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit42,9%
Втрачений час14,2%
Back Attack Hits17,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits12%
Parry0
Double Hits12,8%
Ключові навички46% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 30,6% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 903 тис. | 16,9% | 0% | 22 | 11 | 41,1 тис. | |
| 794 тис. | 14,8% | 100% | 326 | 155 | 2 437 | |
| 764 тис. | 14,3% | 17,6% | 74 | 74 | 10,3 тис. | |
| 636 тис. | 11,9% | 10,1% | 189 | 38 | 3 363 | |
| 345 тис. | 6,4% | 8,6% | 70 | 54 | 4 632 | |
| 337 тис. | 6,3% | 14,5% | 76 | 76 | 3 995 | |
| 232 тис. | 4,3% | 100% | 139 | 59 | 1 672 | |
| 219 тис. | 4,1% | 13,2% | 53 | 53 | 4 124 | |
| 217 тис. | 4,1% | 12,2% | 49 | 49 | 4 430 | |
| 188 тис. | 3,5% | 14,3% | 56 | 56 | 3 361 | |
| 182 тис. | 3,4% | 26,2% | 65 | 65 | 2 796 | |
| 150 тис. | 2,8% | 16,7% | 12 | 11 | 12,5 тис. | |
| 89 тис. | 1,7% | 21,6% | 125 | 125 | 712 | |
| 70,1 тис. | 1,3% | 0% | 5 | 5 | 14 тис. | |
| 60,3 тис. | 1,1% | 2,8% | 36 | 36 | 1 675 | |
| 51,9 тис. | 1% | 0% | 6 | 6 | 8 644 | |
| 42,4 тис. | 0,8% | 0% | 10 | 8 | 4 242 | |
| 29,6 тис. | 0,6% | 33,3% | 3 | 3 | 9 880 | |
| 24,3 тис. | 0,5% | 2,7% | 37 | 37 | 657 | |
| 20,7 тис. | 0,4% | 14,3% | 14 | 13 | 1 481 |
Parry 0 · Multi-Hit 440
DPS за 5 сПік 60,2 тис. · середнє 21,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:54 | Black Smoke MuruteБій 0:54 | Kromede's DesireБій 2:20 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GammaTRSDaminu | 50 181 | 46 606 | 26 245 | 27 908 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 31 174 | 31 195 | 22 235 | 20 320 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| VynexBaba | 28 734 | 21 460 | 18 633 | 16 674 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EnrageKromede | 41 999 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 372 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DzwiguBeritra | 20 261 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 610 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GammaTRSDaminu | – | 110 826 | 2 384 | 131 248 | 181 840 | 0 | 3 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 56 078 | 113 396 | 0 | 6 |
| VynexBaba | – | 110 033 | 2 440 | 0 | 94 568 | 0 | 4 |
| EnrageKromede | – | 113 697 | 2 269 | 115 169 | 234 701 | 1 | 0 |
| DzwiguBeritra | – | 101 280 | 2 136 | 447 512 | 129 019 | 0 | 8 |