Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:21
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 35,9 тис. · 26,8% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:45
35,9 тис.DPSШкода 8,96 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
27,9 тис.Середній DPS
35,9 тис.DPS лічильника
8,96 млнШкода
408HPS
131 тис.Лікування
63,8%Надлишкове лікування
70,2 тис.Щити
182 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 178Удари
57,6%Critical Hit
3:45Активний час
4:09Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit57,6%
Втрачений час9,8%
Back Attack Hits91%
Частка влучань99,7%
Perfect Hits19,9%
Parry3
Double Hits13,3%
Ключові навички55,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 79% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,79 млн | 20% | 100% | 97 | 97 | 18,4 тис. | |
| 1,63 млн | 18,1% | 47,9% | 73 | 68 | 22,3 тис. | |
| 1,54 млн | 17,2% | 50% | 160 | 79 | 9 630 | |
| 1,41 млн | 15,8% | 100% | 21 | 18 | 67,3 тис. | |
| 645 тис. | 7,2% | 53,6% | 69 | 64 | 9 344 | |
| 580 тис. | 6,5% | 52,8% | 108 | 108 | 5 367 | |
| 466 тис. | 5,2% | 53,8% | 370 | 70 | 1 260 | |
| 416 тис. | 4,6% | 54,1% | 148 | 68 | 2 814 | |
| 178 тис. | 2% | 37,5% | 16 | 16 | 11,1 тис. | |
| 155 тис. | 1,7% | 36,4% | 11 | 10 | 14,1 тис. | |
| 62,9 тис. | 0,7% | 56,3% | 16 | 8 | 3 932 | |
| 49,9 тис. | 0,6% | 95,7% | 23 | 23 | 2 168 | |
| 17,6 тис. | 0,2% | 46,9% | 64 | 64 | 274 | |
| 15 тис. | 0,2% | 100% | 1 | 1 | 15 тис. | |
| 8 526 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 8 526 |
Parry 3 · Multi-Hit 760
DPS за 5 сПік 92,3 тис. · середнє 35,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:54 | Black Smoke MuruteБій 0:54 | Kromede's DesireБій 2:20 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GammaTRSDaminu | 50 181 | 46 606 | 26 245 | 27 908 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 31 174 | 31 195 | 22 235 | 20 320 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| VynexBaba | 28 734 | 21 460 | 18 633 | 16 674 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EnrageKromede | 41 999 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 372 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DzwiguBeritra | 20 261 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 610 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GammaTRSDaminu | – | 110 826 | 2 384 | 131 248 | 181 840 | 0 | 3 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 56 078 | 113 396 | 0 | 6 |
| VynexBaba | – | 110 033 | 2 440 | 0 | 94 568 | 0 | 4 |
| EnrageKromede | – | 113 697 | 2 269 | 115 169 | 234 701 | 1 | 0 |
| DzwiguBeritra | – | 101 280 | 2 136 | 447 512 | 129 019 | 0 | 8 |