Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:12
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 20,8 тис. · 16,9% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 3:10
20,7 тис.DPSШкода 4,39 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,8 тис.Середній DPS
18,9 тис.DPS лічильника
4,39 млнШкода
81HPS
30,2 тис.Лікування
54,8%Надлишкове лікування
109 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 324Удари
51,1%Critical Hit
3:10Активний час
3:51Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,1%
Втрачений час10,1%
Back Attack Hits55,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,5%
Parry0
Double Hits7,5%
Найбільше шкоди під ефектом
89,5%Precision
76,4%Gale
71,8%Light of Regeneration
Ключові навички39,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 65,3% · Theostone: частка шкоди 3,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 922 тис. | 21% | 57,5% | 440 | 222 | 2 094 | |
| 428 тис. | 9,8% | 52,9% | 17 | 17 | 25,2 тис. | |
| 403 тис. | 9,2% | 45,1% | 51 | 42 | 7 746 | |
| 373 тис. | 8,5% | 52,4% | 84 | 84 | 4 441 | |
| 245 тис. | 5,6% | 43,8% | 16 | 13 | 15,3 тис. | |
| 235 тис. | 5,4% | 46,2% | 13 | 10 | 18,1 тис. | |
| 208 тис. | 4,7% | 60% | 20 | 20 | 10,4 тис. | |
| 197 тис. | 4,5% | 25% | 12 | 11 | 16,4 тис. | |
| 155 тис. | 3,5% | 42% | 112 | 112 | 1 380 | |
| 154 тис. | 3,5% | 66,7% | 9 | 9 | 17,1 тис. | |
| 148 тис. | 3,4% | 42,9% | 21 | 17 | 7 067 | |
| 142 тис. | 3,2% | 54,4% | 103 | 103 | 1 374 | |
| 128 тис. | 2,9% | 40,8% | 76 | 76 | 1 686 | |
| 115 тис. | 2,6% | 50,9% | 53 | 53 | 2 161 | |
| 114 тис. | 2,6% | 49,2% | 124 | 43 | 918 | |
| 113 тис. | 2,6% | 47,9% | 48 | 48 | 2 361 | |
| 107 тис. | 2,4% | 44,4% | 36 | 36 | 2 979 | |
| 103 тис. | 2,3% | 27,3% | 11 | 11 | 9 340 | |
| 98,2 тис. | 2,2% | 52,6% | 78 | 78 | 1 259 |
Parry 0 · Multi-Hit 516
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 2,34 млн | 53,4% | 49% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,63 млн | 37,2% | 56,6% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 84,2 тис. | 1,9% | 61,1% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 330 тис. | 7,5% | 37,1% | Вбито 5 |
DPS за 5 сПік 56,7 тис. · середнє 20,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:03 | Black Smoke MuruteБій 1:06 | Kromede's DesireБій 2:21 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BabsBeritra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 43 165 | 25 758 | 17 548 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| CubyxxRangeAriel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 481 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SuuniLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 969 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NebelsternLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 34 009 | 20 870 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IskxHithanya | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 255 | 16 537 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BabsBeritra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 555 | 150 374 | 268 479 | 0 | 2 |
| CubyxxRangeAriel | – | 121 879 | 2 398 | 23 244 | 71 268 | 0 | 2 |
| SuuniLumiel | – | 156 279 | 2 755 | 517 590 | 132 641 | 0 | 0 |
| NebelsternLumiel | – | 141 589 | 2 624 | 69 126 | 254 050 | 0 | 0 |
| IskxHithanya | – | 126 298 | 2 384 | 30 245 | 108 535 | 0 | 1 |