Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:12
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 25,4 тис. · 20,7% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:13
25,3 тис.DPSШкода 5,37 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,4 тис.Середній DPS
23,2 тис.DPS лічильника
5,37 млнШкода
185HPS
69,1 тис.Лікування
49,6%Надлишкове лікування
34,1 тис.Щити
254 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 102Удари
37,5%Critical Hit
3:13Активний час
3:51Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit37,5%
Втрачений час8,2%
Back Attack Hits41,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,7%
Parry0
Double Hits8,8%
Найбільше шкоди під ефектом
91,6%Punishing Benediction
80,9%Light of Regeneration
73,8%Insulting Roar
Ключові навички56,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 34,6% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,55 млн | 28,8% | 17,7% | 186 | 93 | 8 309 | |
| 877 тис. | 16,3% | 24,8% | 149 | 62 | 5 884 | |
| 595 тис. | 11,1% | 29,5% | 237 | 119 | 2 510 | |
| 471 тис. | 8,8% | 16,7% | 6 | 6 | 78,4 тис. | |
| 397 тис. | 7,4% | 30% | 10 | 10 | 39,7 тис. | |
| 334 тис. | 6,2% | 99,4% | 165 | 71 | 2 027 | |
| 244 тис. | 4,5% | 21,4% | 28 | 24 | 8 703 | |
| 181 тис. | 3,4% | 37,8% | 111 | 111 | 1 634 | |
| 159 тис. | 3% | 20,7% | 29 | 24 | 5 484 | |
| 144 тис. | 2,7% | 20,8% | 24 | 19 | 5 981 | |
| 114 тис. | 2,1% | 38,5% | 13 | 13 | 8 762 | |
| 94,9 тис. | 1,8% | 31,3% | 99 | 99 | 959 | |
| 54,3 тис. | 1% | 18,2% | 11 | 11 | 4 938 | |
| 47,7 тис. | 0,9% | 33,3% | 3 | 2 | 15,9 тис. | |
| 40,1 тис. | 0,7% | 0% | 5 | 5 | 8 021 | |
| 33,8 тис. | 0,6% | 0% | 4 | 4 | 8 448 | |
| 18,8 тис. | 0,4% | 16,7% | 6 | 4 | 3 138 | |
| 11 тис. | 0,2% | 38,5% | 13 | 11 | 850 | |
| 10,7 тис. | 0,2% | 33,3% | 3 | 3 | 3 556 |
Parry 0 · Multi-Hit 475
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 2,96 млн | 55% | 36,6% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,86 млн | 34,6% | 36,3% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 138 тис. | 2,6% | 22,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 422 тис. | 7,9% | 52,3% | Вбито 5 |
DPS за 5 сПік 65,9 тис. · середнє 25,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:03 | Black Smoke MuruteБій 1:06 | Kromede's DesireБій 2:21 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BabsBeritra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 43 165 | 25 758 | 17 548 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| CubyxxRangeAriel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 481 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SuuniLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 969 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NebelsternLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 34 009 | 20 870 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IskxHithanya | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 255 | 16 537 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BabsBeritra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 555 | 150 374 | 268 479 | 0 | 2 |
| CubyxxRangeAriel | – | 121 879 | 2 398 | 23 244 | 71 268 | 0 | 2 |
| SuuniLumiel | – | 156 279 | 2 755 | 517 590 | 132 641 | 0 | 0 |
| NebelsternLumiel | – | 141 589 | 2 624 | 69 126 | 254 050 | 0 | 0 |
| IskxHithanya | – | 126 298 | 2 384 | 30 245 | 108 535 | 0 | 1 |