Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:03
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 19,1 тис. · 18% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 5:12
19 тис.DPSШкода 6,33 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15 тис.Середній DPS
18,9 тис.DPS лічильника
6,33 млнШкода
20HPS
8 668Лікування
0%Надлишкове лікування
244 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 825Удари
47,7%Critical Hit
5:12Активний час
5:34Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47,7%
Втрачений час5,8%
Back Attack Hits34,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,2%
Parryнемає
Double Hits9,4%
Найбільше шкоди під ефектом
96,6%Precision
89,2%Light of Protection
88,9%Fury
Ключові навички37,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 55,6% · Theostone: частка шкоди 2,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,19 млн | 18,8% | 49,4% | 629 | 360 | 1 888 | |
| 663 тис. | 10,5% | 33,8% | 77 | 66 | 7 849 | |
| 534 тис. | 8,4% | 48,7% | 117 | 117 | 4 568 | |
| 497 тис. | 7,8% | 48,1% | 27 | 27 | 18,4 тис. | |
| 436 тис. | 6,9% | 43,5% | 46 | 46 | 9 489 | |
| 423 тис. | 6,7% | 33,3% | 18 | 15 | 23,5 тис. | |
| 412 тис. | 6,5% | 37,5% | 24 | 21 | 17,2 тис. | |
| 294 тис. | 4,6% | 47,1% | 136 | 136 | 2 162 | |
| 278 тис. | 4,4% | 36,4% | 22 | 20 | 12,6 тис. | |
| 268 тис. | 4,2% | 42,9% | 170 | 170 | 1 577 | |
| 222 тис. | 3,5% | 42,1% | 19 | 19 | 11,7 тис. | |
| 203 тис. | 3,2% | 31,3% | 32 | 27 | 6 333 | |
| 183 тис. | 2,9% | 42,2% | 128 | 128 | 1 433 | |
| 161 тис. | 2,5% | 92% | 138 | 73 | 1 169 | |
| 155 тис. | 2,4% | 25% | 12 | 10 | 9 065 | |
| 96,9 тис. | 1,5% | 37,9% | 29 | 29 | 3 342 | |
| 85,4 тис. | 1,3% | 29,3% | 41 | 41 | 2 083 | |
| 85,3 тис. | 1,3% | 35,4% | 99 | 33 | 861 | |
| 75,1 тис. | 1,2% | 36,6% | 41 | 35 | 1 833 | |
| 68,8 тис. | 1,1% | 40% | 20 | 20 | 3 439 |
Parry немає · Multi-Hit 587. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,93 млн | 46,3% | 45,9% | Вбито на 3:14 | |
| 1,46 млн | 23% | 51% | Вбито на 1:11 | |
| 1,29 млн | 20,3% | 51,4% | Вбито на 1:06 | |
Flame Spirit | 229 тис. | 3,6% | 41,4% | Вбито 4 |
Merciless Spark Spirit | 173 тис. | 2,7% | 45,5% | Вбито 4 |
Lava Spider | 99,5 тис. | 1,6% | 33,3% | Вбито 2 |
Flame Barghest | 93,8 тис. | 1,5% | 45,5% | Вбито на 1:05 |
Spark Spirit | 57 тис. | 0,9% | 27,8% | Вбито на 0:25 |
DPS за 5 сПік 47,4 тис. · середнє 19 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 1:10 | Kromede's DesireБій 3:14 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TriglavTiamat | 27 964 | 38 322 | 21 623 | 21 103 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IlonaMuskKromede | 29 960 | 26 133 | 20 126 | 18 444 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SpirithazeTiamat | 33 040 | 37 012 | 11 255 | 16 693 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LominaTiamat | 21 967 | 25 863 | 15 436 | 14 958 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HospitalFafnir | 19 354 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 487 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TriglavTiamat | – | 137 954 | 2 428 | 282 053 | 448 169 | 0 | 3 |
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 76 530 | 233 599 | 1 | 7 |
| SpirithazeTiamat | – | 128 167 | 2 430 | 81 606 | 227 529 | 4 | 2 |
| LominaTiamat | – | 121 839 | 2 504 | 8 668 | 244 430 | 1 | 1 |
| HospitalFafnir | – | 114 651 | 2 512 | 717 800 | 218 214 | 2 | 7 |