Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:03
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,3 тис. · 20% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:03
21,2 тис.DPSШкода 7,06 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,7 тис.Середній DPS
21,1 тис.DPS лічильника
7,06 млнШкода
192HPS
81,6 тис.Лікування
67,9%Надлишкове лікування
228 тис.Отримана шкода
4Смерті
1 547Удари
45,4%Critical Hit
39,3%Частка призваних істот
4:03Активний час
5:34Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,4%
Втрачений час26,5%
Back Attack Hits38,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,6%
Parryнемає
Double Hits8,9%
Найбільше шкоди під ефектом
66%Element Unification
62,3%Fury
60,1%Light of Protection
Ключові навички38,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 57,7% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,41 млн | 20% | 50% | 20 | 20 | 70,6 тис. | |
| 692 тис. | 9,8% | 53,4% | 161 | 90 | 4 298 | |
| 606 тис. | 8,6% | 43,5% | 138 | 124 | 4 394 | |
| 548 тис. | 7,8% | 55,2% | 67 | 43 | 8 092 | |
| 461 тис. | 6,5% | 40% | 55 | 49 | 8 373 | |
| 414 тис. | 5,9% | 42,6% | 68 | 27 | 6 089 | |
| 346 тис. | 4,9% | 55,7% | 61 | 61 | 5 675 | |
| 273 тис. | 3,9% | 31% | 29 | 25 | 4 253 | |
| 266 тис. | 3,8% | 38,9% | 95 | 95 | 2 804 | |
| 241 тис. | 3,4% | 38,8% | 139 | 126 | 1 733 | |
| 200 тис. | 2,8% | 46,2% | 13 | 13 | 15,4 тис. | |
| 190 тис. | 2,7% | 48,2% | 56 | 56 | 3 401 | |
| 177 тис. | 2,5% | 43,6% | 140 | 140 | 1 266 | |
| 167 тис. | 2,4% | 42,7% | 103 | 103 | 1 619 | |
| 163 тис. | 2,3% | 61,1% | 18 | 18 | 9 052 | |
| 147 тис. | 2,1% | 35,6% | 45 | 45 | 3 263 | |
| 126 тис. | 1,8% | 50% | 28 | 28 | 4 500 | |
| 114 тис. | 1,6% | 39,4% | 33 | 33 | 3 441 | |
| 103 тис. | 1,5% | 42,9% | 7 | 4 | 14,7 тис. | |
| 101 тис. | 1,4% | 49,3% | 67 | 50 | 1 509 | |
| 81,7 тис. | 1,2% | 25% | 8 | 7 | 4 630 | |
| 65 тис. | 0,9% | 57,1% | 21 | 21 | 3 093 | |
| 58,8 тис. | 0,8% | 47,1% | 34 | 34 | 1 730 | |
| 28,9 тис. | 0,4% | 58,3% | 24 | 24 | 1 205 | |
| 25,3 тис. | 0,4% | 33,3% | 3 | 2 | 8 449 | |
| 4 116 | 0,1% | 60% | 10 | 9 | 412 | |
| 51,5 тис. | 0,7% | 44,2% | 104 | 94 | 495 |
Parry немає · Multi-Hit 366. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,22 млн | 31,4% | 45,1% | Вбито на 1:11 | |
| 2,13 млн | 30,1% | 44,4% | Вбито на 3:14 | |
| 2,08 млн | 29,4% | 46,9% | Вбито на 1:06 | |
Merciless Spark Spirit | 211 тис. | 3% | 52,6% | Вбито 3 |
Flame Spirit | 203 тис. | 2,9% | 42,9% | Вбито 4 |
Lava Spider | 179 тис. | 2,5% | 39,5% | Вбито 3 |
Flame Barghest | 25,7 тис. | 0,4% | 62,5% | Вбито на 1:05 |
Spark Spirit | 19 тис. | 0,3% | 40% | Вбито на 0:25 |
DPS за 5 сПік 65,1 тис. · середнє 21,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 1:10 | Kromede's DesireБій 3:14 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TriglavTiamat | 27 964 | 38 322 | 21 623 | 21 103 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IlonaMuskKromede | 29 960 | 26 133 | 20 126 | 18 444 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SpirithazeTiamat | 33 040 | 37 012 | 11 255 | 16 693 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LominaTiamat | 21 967 | 25 863 | 15 436 | 14 958 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HospitalFafnir | 19 354 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 487 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TriglavTiamat | – | 137 954 | 2 428 | 282 053 | 448 169 | 0 | 3 |
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 76 530 | 233 599 | 1 | 7 |
| SpirithazeTiamat | – | 128 167 | 2 430 | 81 606 | 227 529 | 4 | 2 |
| LominaTiamat | – | 121 839 | 2 504 | 8 668 | 244 430 | 1 | 1 |
| HospitalFafnir | – | 114 651 | 2 512 | 717 800 | 218 214 | 2 | 7 |