Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:03
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 23,5 тис. · 22,1% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:50
23,4 тис.DPSШкода 7,80 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
18,4 тис.Середній DPS
23,3 тис.DPS лічильника
7,80 млнШкода
180HPS
76,5 тис.Лікування
23,4%Надлишкове лікування
234 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 256Удари
57,3%Critical Hit
4:50Активний час
5:34Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit57,3%
Втрачений час12,5%
Back Attack Hits93,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,8%
Parryнемає
Double Hits7,4%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Speed Scroll
100%Courage Scroll
100%Benediction Scroll
Ключові навички49,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 72% · Theostone: частка шкоди 1,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,90 млн | 24,3% | 54,9% | 293 | 143 | 6 468 | |
| 1,41 млн | 18% | 51,4% | 74 | 42 | 19 тис. | |
| 552 тис. | 7,1% | 55,8% | 423 | 67 | 1 304 | |
| 506 тис. | 6,5% | 59,5% | 351 | 99 | 1 442 | |
| 501 тис. | 6,4% | 59,6% | 250 | 77 | 2 005 | |
| 435 тис. | 5,6% | 63,2% | 57 | 49 | 7 638 | |
| 378 тис. | 4,8% | 54,5% | 121 | 63 | 3 126 | |
| 367 тис. | 4,7% | 61% | 269 | 170 | 1 366 | |
| 348 тис. | 4,5% | 54,2% | 59 | 54 | 5 891 | |
| 338 тис. | 4,3% | 58,6% | 99 | 99 | 3 411 | |
| 230 тис. | 2,9% | 61,5% | 13 | 8 | 17,7 тис. | |
| 212 тис. | 2,7% | 50,7% | 75 | 75 | 2 829 | |
| 193 тис. | 2,5% | 50% | 72 | 72 | 2 678 | |
| 114 тис. | 1,5% | 50% | 10 | 10 | 11,4 тис. | |
| 87,9 тис. | 1,1% | 28,6% | 28 | 9 | 3 138 | |
| 75,2 тис. | 1% | — | 0 | 0 | — | |
| 71,6 тис. | 0,9% | 95,5% | 44 | 16 | 1 627 | |
| 67,1 тис. | 0,9% | 46,2% | 13 | 12 | 5 158 | |
| 11,6 тис. | 0,1% | 0% | 2 | 1 | 5 786 | |
| 8 913 | 0,1% | 100% | 1 | 1 | 8 913 | |
| 5 506 | 0,1% | 0% | 2 | 1 | 2 753 |
Parry немає · Multi-Hit 526. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,76 млн | 48,2% | 56,8% | Вбито на 3:14 | |
| 1,97 млн | 25,3% | 56,1% | Вбито на 1:06 | |
| 1,66 млн | 21,2% | 64,5% | Вбито на 1:11 | |
Merciless Spark Spirit | 155 тис. | 2% | 51,4% | Вбито 2 |
Flame Barghest | 101 тис. | 1,3% | 40% | Вбито на 1:05 |
Spark Spirit | 68,5 тис. | 0,9% | 38,5% | Вбито на 0:25 |
Flame Spirit | 65,1 тис. | 0,8% | 25% | Вбито 3 |
Lava Spider | 21,6 тис. | 0,3% | 100% | Вбито на 0:53 |
DPS за 5 сПік 98,5 тис. · середнє 23,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 1:10 | Kromede's DesireБій 3:14 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TriglavTiamat | 27 964 | 38 322 | 21 623 | 21 103 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IlonaMuskKromede | 29 960 | 26 133 | 20 126 | 18 444 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SpirithazeTiamat | 33 040 | 37 012 | 11 255 | 16 693 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LominaTiamat | 21 967 | 25 863 | 15 436 | 14 958 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HospitalFafnir | 19 354 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 487 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TriglavTiamat | – | 137 954 | 2 428 | 282 053 | 448 169 | 0 | 3 |
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 371 | 76 530 | 233 599 | 1 | 7 |
| SpirithazeTiamat | – | 128 167 | 2 430 | 81 606 | 227 529 | 4 | 2 |
| LominaTiamat | – | 121 839 | 2 504 | 8 668 | 244 430 | 1 | 1 |
| HospitalFafnir | – | 114 651 | 2 512 | 717 800 | 218 214 | 2 | 7 |