Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:00
- 5 гравців
- 19 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 23,4 тис. · 13,5% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 5:08
23,5 тис.DPSШкода 8,74 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
18,2 тис.Середній DPS
22,5 тис.DPS лічильника
8,74 млнШкода
86HPS
41,4 тис.Лікування
58,8%Надлишкове лікування
454 тис.Отримана шкода
4Смерті
1 770Удари
37,2%Critical Hit
5:08Активний час
6:27Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit37,2%
Втрачений час17,5%
Back Attack Hits31,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits12,7%
Parryнемає
Double Hits5,3%
Найбільше шкоди під ефектом
99,1%Light of Protection
91,7%Light of Regeneration
81,5%Insignia
Ключові навички38,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 37,5% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,22 млн | 13,9% | 24,5% | 98 | 98 | 12,4 тис. | |
| 1,08 млн | 12,4% | 15% | 133 | 104 | 7 509 | |
| 1,05 млн | 12,1% | 25,6% | 117 | 107 | 9 003 | |
| 890 тис. | 10,2% | 100% | 328 | 160 | 2 714 | |
| 847 тис. | 9,7% | 21,3% | 108 | 103 | 7 845 | |
| 761 тис. | 8,7% | 23,8% | 248 | 51 | 3 069 | |
| 507 тис. | 5,8% | 15,4% | 13 | 12 | 39 тис. | |
| 493 тис. | 5,6% | 19% | 58 | 57 | 8 043 | |
| 275 тис. | 3,2% | 30% | 50 | 50 | 5 509 | |
| 262 тис. | 3% | 25,9% | 58 | 58 | 4 523 | |
| 252 тис. | 2,9% | 28,2% | 39 | 39 | 6 472 | |
| 206 тис. | 2,4% | 15,3% | 59 | 59 | 3 497 | |
| 192 тис. | 2,2% | 23,5% | 17 | 17 | 11,3 тис. | |
| 181 тис. | 2,1% | 33,3% | 12 | 12 | 15,1 тис. | |
| 141 тис. | 1,6% | 21,8% | 156 | 156 | 905 | |
| 135 тис. | 1,5% | 26% | 154 | 154 | 875 | |
| 115 тис. | 1,3% | 50% | 10 | 9 | 11,5 тис. | |
| 58,8 тис. | 0,7% | 11,5% | 26 | 26 | 2 260 | |
| 47,7 тис. | 0,5% | 33,3% | 6 | 6 | 7 946 | |
| 17,6 тис. | 0,2% | 37,5% | 16 | 16 | 1 100 | |
| 1 527 | 0% | 21,9% | 64 | 62 | 24 |
Parry немає · Multi-Hit 356. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,14 млн | 47,4% | 23% | Вбито на 2:47 | |
| 2,38 млн | 27,3% | 47,6% | Вбито на 1:48 | |
| 966 тис. | 11,1% | 63,1% | Вбито 4 | |
| 684 тис. | 7,8% | 43,1% | Вбито на 1:38 | |
| 315 тис. | 3,6% | 57,8% | Вбито 2 | |
| 240 тис. | 2,8% | 55,3% | Вбито 5 | |
Інші цілі | 7 056 | 0,1% | 66,7% | Кінець не видно |
DPS за 5 сПік 74,3 тис. · середнє 23,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:36 | Enhanced HarconБій 1:48 | Ultimate BerkБій 2:47 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 48 680 | 40 655 | 32 008 | 30 804 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AkagamiVaizel | 46 890 | 29 013 | 22 598 | 25 045 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WaterInariSiel | 22 571 | 24 117 | 18 181 | 16 822 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | 69 860 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 48 197 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IfigeniaVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 823 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 176 314 | 2 790 | 58 499 | 247 244 | 0 | 3 |
| AkagamiVaizel | – | 158 740 | 2 756 | 215 401 | 621 651 | 2 | 0 |
| WaterInariSiel | – | 154 973 | 2 796 | 698 091 | 225 795 | 2 | 2 |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 49 286 | 259 344 | 3 | 2 |
| IfigeniaVaizel | – | 159 813 | 2 822 | 41 368 | 454 368 | 4 | 5 |