Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:00
- 5 гравців
- 19 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 30,7 тис. · 17,7% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 6:01
30,8 тис.DPSШкода 11,47 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
25 тис.Середній DPS
31 тис.DPS лічильника
12,02 млнШкода
448HPS
215 тис.Лікування
72,2%Надлишкове лікування
622 тис.Отримана шкода
2Смерті
2 067Удари
54,2%Critical Hit
6:08Активний час
6:27Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,1%
Втрачений час3,3%
Back Attack Hits19,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,4%
Parryнемає
Double Hits13,1%
Найбільше шкоди під ефектом
98,4%Light of Protection
95,2%Light of Regeneration
92%Insignia
Ключові навички59% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 75,7% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,71 млн | 23,7% | 100% | 303 | 161 | 8 950 | |
| 2,61 млн | 22,8% | 100% | 145 | 145 | 18 тис. | |
| 1,44 млн | 12,5% | 33,6% | 414 | 210 | 3 475 | |
| 1,25 млн | 10,9% | 28,1% | 430 | 230 | 2 904 | |
| 1,25 млн | 10,9% | 53,1% | 32 | 16 | 39 тис. | |
| 702 тис. | 6,1% | 31,6% | 95 | 83 | 7 391 | |
| 419 тис. | 3,7% | 98,2% | 168 | 65 | 2 494 | |
| 276 тис. | 2,4% | 42,1% | 126 | 120 | 2 193 | |
| 176 тис. | 1,5% | 24,5% | 49 | 47 | 3 588 | |
| 172 тис. | 1,5% | 29,2% | 72 | 68 | 2 384 | |
| 154 тис. | 1,3% | 29,8% | 57 | 53 | 2 694 | |
| 74,5 тис. | 0,6% | 25% | 24 | 12 | 3 105 | |
| 73,5 тис. | 0,6% | 100% | 18 | 18 | 4 083 | |
| 72,4 тис. | 0,6% | 100% | 27 | 27 | 2 681 | |
| 34,8 тис. | 0,3% | 10% | 10 | 5 | 3 482 | |
| 25,4 тис. | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 12,7 тис. | |
| 13,7 тис. | 0,1% | 38% | 50 | 49 | 273 | |
| 8 628 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 8 628 | |
| 5 894 | 0,1% | 50% | 2 | 1 | 2 947 |
Parry немає · Multi-Hit 786. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,28 млн | 37,3% | 59,8% | Вбито на 1:38 | |
| 3,76 млн | 32,8% | 45,5% | Вбито на 2:47 | |
| 2,71 млн | 23,6% | 58,7% | Вбито на 1:48 | |
| 403 тис. | 3,5% | 59,2% | Вбито 3 | |
| 283 тис. | 2,5% | 47,1% | Вбито 4 | |
| 15,2 тис. | 0,1% | 100% | Вбито на 0:37 | |
Інші цілі | 14 тис. | 0,1% | 0% | Кінець не видно |
DPS за 5 сПік 91,4 тис. · середнє 30,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:36 | Enhanced HarconБій 1:48 | Ultimate BerkБій 2:47 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 48 680 | 40 655 | 32 008 | 30 804 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AkagamiVaizel | 46 890 | 29 013 | 22 598 | 25 045 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WaterInariSiel | 22 571 | 24 117 | 18 181 | 16 822 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | 69 860 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 48 197 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IfigeniaVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 823 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 176 314 | 2 790 | 58 499 | 247 244 | 0 | 3 |
| AkagamiVaizel | – | 158 740 | 2 756 | 215 401 | 621 651 | 2 | 0 |
| WaterInariSiel | – | 154 973 | 2 796 | 698 091 | 225 795 | 2 | 2 |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 49 286 | 259 344 | 3 | 2 |
| IfigeniaVaizel | – | 159 813 | 2 822 | 41 368 | 454 368 | 4 | 5 |