Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:00
- 5 гравців
- 19 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 38,7 тис. · 22,3% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 6:02
38,9 тис.DPSШкода 14,48 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
30,8 тис.Середній DPS
38,1 тис.DPS лічильника
14,79 млнШкода
121HPS
58,5 тис.Лікування
32,8%Надлишкове лікування
247 тис.Отримана шкода
0Смерті
3 904Удари
73,3%Critical Hit
6:06Активний час
6:27Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit73,4%
Втрачений час3,1%
Back Attack Hits85,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,2%
Parryнемає
Double Hits10,2%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Still Air
99,5%Speed Scroll
99,4%Courage Scroll
Ключові навички52,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 75,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,37 млн | 23,3% | 51,9% | 505 | 267 | 6 670 | |
| 3,23 млн | 22,3% | 50,7% | 136 | 86 | 23,8 тис. | |
| 1,06 млн | 7,3% | 100% | 636 | 119 | 1 660 | |
| 992 тис. | 6,9% | 100% | 529 | 157 | 1 876 | |
| 894 тис. | 6,2% | 100% | 360 | 113 | 2 483 | |
| 708 тис. | 4,9% | 57,3% | 82 | 73 | 8 638 | |
| 622 тис. | 4,3% | 54,2% | 166 | 122 | 3 744 | |
| 584 тис. | 4% | 44,2% | 86 | 77 | 6 790 | |
| 480 тис. | 3,3% | 48,5% | 165 | 165 | 2 906 | |
| 478 тис. | 3,3% | 53,9% | 206 | 206 | 2 322 | |
| 433 тис. | 3% | 99% | 196 | 75 | 2 210 | |
| 281 тис. | 1,9% | 58,4% | 125 | 125 | 2 251 | |
| 267 тис. | 1,8% | 53,9% | 516 | 315 | 518 | |
| 263 тис. | 1,8% | 46,2% | 13 | 7 | 20,2 тис. | |
| 194 тис. | 1,3% | 50% | 38 | 25 | 5 113 | |
| 183 тис. | 1,3% | 40,7% | 54 | 18 | 3 381 | |
| 141 тис. | 1% | — | 0 | 0 | — | |
| 131 тис. | 0,9% | 70% | 10 | 6 | 13,1 тис. | |
| 72,8 тис. | 0,5% | 53,8% | 13 | 7 | 5 599 | |
| 50,4 тис. | 0,3% | 20% | 20 | 7 | 2 519 | |
| 46,4 тис. | 0,3% | 75% | 4 | 3 | 11,6 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 989. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,97 млн | 34,3% | 72,7% | Вбито на 2:47 | |
| 4,49 млн | 31% | 75,3% | Вбито на 1:38 | |
| 3,90 млн | 26,9% | 71,6% | Вбито на 1:48 | |
| 578 тис. | 4% | 80% | Вбито 6 | |
| 135 тис. | 0,9% | 71,4% | Вбито на 0:37 | |
| 28,4 тис. | 0,2% | 85,7% | Вбито на 0:37 | |
Інші цілі | 375 тис. | 2,6% | 74,1% | Кінець не видно |
DPS за 5 сПік 92,7 тис. · середнє 38,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:36 | Enhanced HarconБій 1:48 | Ultimate BerkБій 2:47 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | 48 680 | 40 655 | 32 008 | 30 804 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AkagamiVaizel | 46 890 | 29 013 | 22 598 | 25 045 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WaterInariSiel | 22 571 | 24 117 | 18 181 | 16 822 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | 69 860 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 48 197 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IfigeniaVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 823 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 176 314 | 2 790 | 58 499 | 247 244 | 0 | 3 |
| AkagamiVaizel | – | 158 740 | 2 756 | 215 401 | 621 651 | 2 | 0 |
| WaterInariSiel | – | 154 973 | 2 796 | 698 091 | 225 795 | 2 | 2 |
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 49 286 | 259 344 | 3 | 2 |
| IfigeniaVaizel | – | 159 813 | 2 822 | 41 368 | 454 368 | 4 | 5 |