Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:29
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,6 тис. · 10,4% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 1:53
9 845DPSШкода 1,72 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 372Середній DPS
9 571DPS лічильника
1,72 млнШкода
90HPS
24,4 тис.Лікування
81,9%Надлишкове лікування
50,6 тис.Отримана шкода
0Смерті
723Удари
40,8%Critical Hit
36,5%Частка призваних істот
1:53Активний час
2:59Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit40,8%
Втрачений час10,5%
Back Attack Hits61,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,5%
Parry0
Double Hits4%
Найбільше шкоди під ефектом
67,4%Sprint Mantra
67,4%Undefeated Mantra
66,8%Element Unification
Ключові навички38,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 46,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 265 тис. | 15,4% | 31,9% | 94 | 83 | 2 818 | |
| 225 тис. | 13,1% | 34,8% | 23 | 22 | 9 804 | |
| 176 тис. | 10,3% | 23,5% | 68 | 44 | 2 592 | |
| 122 тис. | 7,1% | 33,3% | 21 | 14 | 5 803 | |
| 93,5 тис. | 5,4% | 35,1% | 37 | 18 | 2 527 | |
| 89,2 тис. | 5,2% | 43,3% | 30 | 20 | 2 911 | |
| 84,9 тис. | 4,9% | 40,5% | 42 | 42 | 2 022 | |
| 76,4 тис. | 4,5% | 38,3% | 60 | 60 | 1 274 | |
| 69,5 тис. | 4% | 30% | 10 | 10 | 2 925 | |
| 68,4 тис. | 4% | 42,1% | 38 | 38 | 1 799 | |
| 65,9 тис. | 3,8% | 93,1% | 58 | 29 | 1 136 | |
| 65,7 тис. | 3,8% | 34,7% | 72 | 72 | 913 | |
| 50 тис. | 2,9% | 40% | 40 | 37 | 1 251 | |
| 47,3 тис. | 2,8% | 28,6% | 7 | 7 | 6 758 | |
| 32,5 тис. | 1,9% | 53,3% | 15 | 4 | 2 169 | |
| 30,5 тис. | 1,8% | 40% | 5 | 5 | 6 097 | |
| 26,8 тис. | 1,6% | 40,7% | 27 | 26 | 991 | |
| 24,1 тис. | 1,4% | 36,4% | 11 | 11 | 2 195 | |
| 22 тис. | 1,3% | 66,7% | 3 | 3 | 3 427 | |
| 21,7 тис. | 1,3% | 42,9% | 28 | 28 | 774 | |
| 12,8 тис. | 0,7% | 38,5% | 13 | 13 | 986 | |
| 10,1 тис. | 0,6% | 50% | 2 | 1 | 5 028 | |
| 8 578 | 0,5% | 50% | 2 | 2 | 4 289 | |
| 8 509 | 0,5% | 25% | 4 | 4 | 2 127 | |
| 8 385 | 0,5% | 28,6% | 7 | 7 | 1 198 | |
| 5 577 | 0,3% | 100% | 1 | 1 | 5 577 | |
| 1 829 | 0,1% | 50% | 2 | 1 | 915 | |
| 4 448 | 0,3% | 33,3% | 3 | 2 | 1 483 |
Parry 0 · Multi-Hit 189
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,13 млн | 65,9% | 36% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 376 тис. | 21,9% | 50,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 210 тис. | 12,2% | 51,5% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 38,4 тис. · середнє 9 845 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:40 | Enhanced HarconБій 0:47 | Ultimate BerkБій 1:26 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 14 428 | 17 511 | 9 107 | 8 166 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| xSarielLuteros | 28 768 | 38 785 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| moonstarSiel | 27 104 | 33 088 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| OddBowSiel | 22 519 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WuMingYeFanEreshkigal | 14 617 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 44 892 | 990 | 36 647 | 54 997 | 0 | 3 |
| xSarielLuteros | – | 74 856 | 1 268 | 119 397 | 30 089 | 0 | 1 |
| moonstarSiel | – | 73 890 | 1 301 | 7 592 | 34 628 | 0 | 2 |
| OddBowSiel | – | 80 454 | 1 676 | 1 389 | 13 737 | 0 | 2 |
| WuMingYeFanEreshkigal | – | 70 988 | 1 417 | 24 390 | 50 643 | 0 | 0 |