Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:29
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 24,8 тис. · 26,9% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 2:43
25,5 тис.DPSШкода 4,45 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,5 тис.Середній DPS
24,8 тис.DPS лічильника
4,45 млнШкода
28HPS
7 592Лікування
90,7%Надлишкове лікування
34,6 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 203Удари
58,6%Critical Hit
2:43Активний час
2:59Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit58,6%
Втрачений час8,7%
Back Attack Hits35,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,1%
Parry0
Double Hits4,9%
Найбільше шкоди під ефектом
97,9%Sprint Mantra
97,9%Undefeated Mantra
91,2%Light of Regeneration
Ключові навички34,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 522 тис. | 11,7% | 28,6% | 21 | 14 | 24,9 тис. | |
| 517 тис. | 11,6% | 100% | 263 | 99 | 1 965 | |
| 492 тис. | 11,1% | 39,7% | 78 | 58 | 6 314 | |
| 480 тис. | 10,8% | 44,6% | 83 | 63 | 5 779 | |
| 444 тис. | 10% | 37,9% | 87 | 87 | 4 484 | |
| 386 тис. | 8,7% | 40% | 25 | 25 | 15,4 тис. | |
| 346 тис. | 7,8% | 42,9% | 63 | 55 | 5 131 | |
| 312 тис. | 7% | 40,7% | 140 | 28 | 2 228 | |
| 122 тис. | 2,7% | 45,5% | 33 | 33 | 3 687 | |
| 119 тис. | 2,7% | 50% | 44 | 44 | 2 699 | |
| 116 тис. | 2,6% | 97,7% | 88 | 41 | 1 321 | |
| 97,3 тис. | 2,2% | 41,7% | 12 | 10 | 8 104 | |
| 90,4 тис. | 2% | 43,4% | 99 | 99 | 913 | |
| 84,1 тис. | 1,9% | 42,6% | 94 | 94 | 894 | |
| 82 тис. | 1,8% | 42,9% | 21 | 21 | 3 904 | |
| 74,7 тис. | 1,7% | 37,5% | 16 | 16 | 4 671 | |
| 66,3 тис. | 1,5% | 62,5% | 8 | 6 | 8 281 | |
| 49,4 тис. | 1,1% | 45,5% | 22 | 22 | 2 246 | |
| 44,8 тис. | 1% | 0% | 5 | 4 | 8 959 | |
| 8 021 | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 8 021 |
Parry 0 · Multi-Hit 184
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,80 млн | 40,3% | 57,5% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 1,02 млн | 23% | 57,5% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 944 тис. | 21,2% | 55,6% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 690 тис. | 15,5% | 70,1% | Вбито 16 |
DPS за 5 сПік 74,1 тис. · середнє 25,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:40 | Enhanced HarconБій 0:47 | Ultimate BerkБій 1:26 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 14 428 | 17 511 | 9 107 | 8 166 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| xSarielLuteros | 28 768 | 38 785 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| moonstarSiel | 27 104 | 33 088 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| OddBowSiel | 22 519 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WuMingYeFanEreshkigal | 14 617 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 44 892 | 990 | 36 647 | 54 997 | 0 | 3 |
| xSarielLuteros | – | 74 856 | 1 268 | 119 397 | 30 089 | 0 | 1 |
| moonstarSiel | – | 73 890 | 1 301 | 7 592 | 34 628 | 0 | 2 |
| OddBowSiel | – | 80 454 | 1 676 | 1 389 | 13 737 | 0 | 2 |
| WuMingYeFanEreshkigal | – | 70 988 | 1 417 | 24 390 | 50 643 | 0 | 0 |