Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:29
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 19,4 тис. · 21% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 2:55
19,9 тис.DPSШкода 3,47 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,9 тис.Середній DPS
19,4 тис.DPS лічильника
3,47 млнШкода
5HPS
1 389Лікування
91,6%Надлишкове лікування
13,7 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 336Удари
40%Critical Hit
1,5%Частка призваних істот
2:55Активний час
2:59Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit40%
Втрачений час2,3%
Back Attack Hits42,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,7%
Parry0
Double Hits3,7%
Найбільше шкоди під ефектом
94,5%Sprint Mantra
94,5%Undefeated Mantra
84,7%Light of Regeneration
Ключові навички50,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 50,7% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 860 тис. | 24,8% | 45,5% | 528 | 284 | 1 629 | |
| 558 тис. | 16,1% | 26,7% | 15 | 15 | 37,2 тис. | |
| 341 тис. | 9,8% | 42,2% | 45 | 34 | 6 680 | |
| 228 тис. | 6,6% | 75% | 12 | 10 | 19 тис. | |
| 214 тис. | 6,2% | 42,6% | 68 | 68 | 3 151 | |
| 173 тис. | 5% | 40,6% | 106 | 106 | 1 628 | |
| 166 тис. | 4,8% | 37,2% | 113 | 113 | 1 466 | |
| 129 тис. | 3,7% | 34% | 50 | 50 | 2 574 | |
| 123 тис. | 3,6% | 33,7% | 163 | 55 | 758 | |
| 113 тис. | 3,3% | 11,1% | 9 | 8 | 12,6 тис. | |
| 111 тис. | 3,2% | 27,3% | 11 | 10 | 10,1 тис. | |
| 110 тис. | 3,2% | 44% | 50 | 50 | 2 194 | |
| 107 тис. | 3,1% | 31% | 58 | 58 | 1 849 | |
| 104 тис. | 3% | 33,3% | 87 | 87 | 1 194 | |
| 63,9 тис. | 1,8% | 20% | 15 | 13 | 4 263 | |
| 51,6 тис. | 1,5% | 16,7% | 6 | 3 | 8 602 | |
| 20,1 тис. | 0,6% | — | 0 | 0 | — |
Parry 0 · Multi-Hit 493
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,39 млн | 40% | 38,9% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 862 тис. | 24,8% | 33,4% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 814 тис. | 23,4% | 42% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 407 тис. | 11,7% | 54,8% | Вбито 18 |
DPS за 5 сПік 37,1 тис. · середнє 19,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:40 | Enhanced HarconБій 0:47 | Ultimate BerkБій 1:26 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 14 428 | 17 511 | 9 107 | 8 166 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| xSarielLuteros | 28 768 | 38 785 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| moonstarSiel | 27 104 | 33 088 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| OddBowSiel | 22 519 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WuMingYeFanEreshkigal | 14 617 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 44 892 | 990 | 36 647 | 54 997 | 0 | 3 |
| xSarielLuteros | – | 74 856 | 1 268 | 119 397 | 30 089 | 0 | 1 |
| moonstarSiel | – | 73 890 | 1 301 | 7 592 | 34 628 | 0 | 2 |
| OddBowSiel | – | 80 454 | 1 676 | 1 389 | 13 737 | 0 | 2 |
| WuMingYeFanEreshkigal | – | 70 988 | 1 417 | 24 390 | 50 643 | 0 | 0 |