Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:56
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 20,8 тис. · 12,7% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 2:58
20,6 тис.DPSШкода 4,23 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,3 тис.Середній DPS
20,8 тис.DPS лічильника
4,23 млнШкода
127HPS
37,6 тис.Лікування
45,4%Надлишкове лікування
6 527Щити
160 тис.Отримана шкода
0Смерті
636Удари
42%Critical Hit
2:58Активний час
3:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit42%
Втрачений час12,2%
Back Attack Hits14,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,4%
Parry0
Double Hits7,5%
Ключові навички51% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 52%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,16 млн | 27,3% | 41,7% | 12 | 11 | 72,2 тис. | |
| 520 тис. | 12,3% | 35,7% | 70 | 68 | 7 429 | |
| 481 тис. | 11,4% | 41,6% | 221 | 132 | 2 176 | |
| 424 тис. | 10% | 100% | 38 | 19 | 11,2 тис. | |
| 309 тис. | 7,3% | 47,2% | 36 | 35 | 8 587 | |
| 233 тис. | 5,5% | 35,9% | 39 | 38 | 5 963 | |
| 231 тис. | 5,4% | 30,8% | 13 | 13 | 17,7 тис. | |
| 230 тис. | 5,4% | 40,9% | 44 | 42 | 5 222 | |
| 197 тис. | 4,7% | 38,9% | 18 | 17 | 10,9 тис. | |
| 170 тис. | 4% | 28,6% | 21 | 21 | 8 118 | |
| 150 тис. | 3,5% | 33% | 94 | 94 | 1 597 | |
| 54,5 тис. | 1,3% | 14,3% | 7 | 7 | 7 780 | |
| 29,1 тис. | 0,7% | 50% | 4 | 4 | 7 281 | |
| 26,4 тис. | 0,6% | 35,7% | 14 | 5 | 1 889 | |
| 21,8 тис. | 0,5% | 40% | 5 | 5 | 4 363 |
Parry 0 · Multi-Hit 214
DPS за 5 сПік 56,1 тис. · середнє 20,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:40 | Black Smoke MuruteБій 0:47 | Kromede's DesireБій 1:57 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Keon999Tassin | 78 748 | 46 306 | 40 935 | 34 412 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AmaretHithanya | 65 602 | 46 143 | 33 732 | 29 745 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| GlockEreshkigal | 25 908 | 26 108 | 18 459 | 15 056 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| QuavoTankZikel | 27 297 | 24 803 | 16 586 | 14 293 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| slizzamboTiamat | 39 087 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 517 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keon999Tassin | – | 153 123 | 2 488 | 54 010 | 94 508 | 0 | 4 |
| AmaretHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 684 | 326 748 | 39 343 | 0 | 9 |
| GlockEreshkigal | – | 99 778 | 2 194 | 31 586 | 97 322 | 0 | 3 |
| QuavoTankZikel | – | 96 599 | 2 135 | 37 637 | 160 399 | 0 | 7 |
| slizzamboTiamat | – | 116 995 | 2 283 | 88 073 | 158 693 | 0 | 6 |