Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:56
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,9 тис. · 13,4% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 2:56
21,7 тис.DPSШкода 4,46 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,1 тис.Середній DPS
21,9 тис.DPS лічильника
4,46 млнШкода
106HPS
31,6 тис.Лікування
37,4%Надлишкове лікування
48,2 тис.Щити
97,3 тис.Отримана шкода
0Смерті
439Удари
55,8%Critical Hit
2:56Активний час
3:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit55,8%
Втрачений час13,2%
Back Attack Hits82,1%
Частка влучань99,3%
Perfect Hits21,6%
Parry3
Double Hits6,8%
Ключові навички70,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 70,3% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,32 млн | 29,6% | 52,6% | 78 | 76 | 16,9 тис. | |
| 1,20 млн | 27% | 46,5% | 157 | 85 | 7 666 | |
| 630 тис. | 14,1% | 100% | 25 | 25 | 25,2 тис. | |
| 404 тис. | 9,1% | 33,3% | 9 | 9 | 44,9 тис. | |
| 384 тис. | 8,6% | 100% | 25 | 25 | 15,3 тис. | |
| 249 тис. | 5,6% | 52,5% | 61 | 61 | 4 079 | |
| 114 тис. | 2,6% | 45,5% | 11 | 11 | 10,4 тис. | |
| 59,4 тис. | 1,3% | 0% | 7 | 6 | 8 479 | |
| 49,2 тис. | 1,1% | 12,5% | 8 | 8 | 6 151 | |
| 16,3 тис. | 0,4% | 100% | 17 | 17 | 957 | |
| 11,4 тис. | 0,3% | 0% | 4 | 4 | 2 855 | |
| 9 141 | 0,2% | 75% | 4 | 3 | 2 285 | |
| 6 121 | 0,1% | 60% | 5 | 5 | 1 224 | |
| 4 634 | 0,1% | 60,7% | 28 | 28 | 166 |
Parry 3 · Multi-Hit 260
DPS за 5 сПік 44,1 тис. · середнє 21,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:40 | Black Smoke MuruteБій 0:47 | Kromede's DesireБій 1:57 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Keon999Tassin | 78 748 | 46 306 | 40 935 | 34 412 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AmaretHithanya | 65 602 | 46 143 | 33 732 | 29 745 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| GlockEreshkigal | 25 908 | 26 108 | 18 459 | 15 056 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| QuavoTankZikel | 27 297 | 24 803 | 16 586 | 14 293 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| slizzamboTiamat | 39 087 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 517 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keon999Tassin | – | 153 123 | 2 488 | 54 010 | 94 508 | 0 | 4 |
| AmaretHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 684 | 326 748 | 39 343 | 0 | 9 |
| GlockEreshkigal | – | 99 778 | 2 194 | 31 586 | 97 322 | 0 | 3 |
| QuavoTankZikel | – | 96 599 | 2 135 | 37 637 | 160 399 | 0 | 7 |
| slizzamboTiamat | – | 116 995 | 2 283 | 88 073 | 158 693 | 0 | 6 |