Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:42
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,7 тис. · 21,8% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:33
17,7 тис.DPSШкода 3,85 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,2 тис.Середній DPS
17,7 тис.DPS лічильника
3,85 млнШкода
220HPS
75,5 тис.Лікування
3,7%Надлишкове лікування
116 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 274Удари
52,4%Critical Hit
3:33Активний час
3:37Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit52,4%
Втрачений час2%
Back Attack Hits87,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,6%
Parryнемає
Double Hits3,5%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Speed Scroll
100%Courage Scroll
99,7%Benediction Scroll
Ключові навички46% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 66,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 937 тис. | 24,3% | 47,9% | 163 | 83 | 5 746 | |
| 550 тис. | 14,3% | 55,2% | 29 | 22 | 19 тис. | |
| 287 тис. | 7,4% | 57,6% | 59 | 42 | 4 858 | |
| 272 тис. | 7,1% | 50,4% | 141 | 75 | 1 926 | |
| 267 тис. | 6,9% | 46,1% | 76 | 48 | 3 510 | |
| 210 тис. | 5,4% | 51,4% | 107 | 107 | 1 960 | |
| 196 тис. | 5,1% | 62,5% | 24 | 17 | 8 184 | |
| 147 тис. | 3,8% | 53,2% | 94 | 38 | 1 563 | |
| 125 тис. | 3,2% | 46,8% | 62 | 62 | 2 009 | |
| 122 тис. | 3,2% | 47,1% | 102 | 38 | 1 193 | |
| 119 тис. | 3,1% | 49,1% | 53 | 53 | 2 242 | |
| 103 тис. | 2,7% | 52,1% | 94 | 24 | 1 098 | |
| 93,7 тис. | 2,4% | 100% | 49 | 24 | 1 911 | |
| 72,9 тис. | 1,9% | 55,9% | 152 | 107 | 480 | |
| 68 тис. | 1,8% | 43,8% | 16 | 11 | 4 248 | |
| 67,9 тис. | 1,8% | — | 0 | 0 | — | |
| 51,4 тис. | 1,3% | 40% | 5 | 5 | 10,3 тис. | |
| 49,7 тис. | 1,3% | 20% | 15 | 11 | 3 315 | |
| 40,2 тис. | 1% | 62,5% | 16 | 8 | 2 514 | |
| 33,8 тис. | 0,9% | 41,7% | 12 | 8 | 2 818 | |
| 24,8 тис. | 0,6% | 33,3% | 3 | 3 | 8 252 | |
| 16,3 тис. | 0,4% | 0% | 2 | 2 | 8 144 |
Parry немає · Multi-Hit 395. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,74 млн | 45,2% | 50,1% | Вбито на 1:49 | |
| 1,08 млн | 28,1% | 56,9% | Вбито на 0:58 | |
| 861 тис. | 22,3% | 50,7% | Вбито на 0:49 | |
| 94,5 тис. | 2,5% | 50% | Вбито на 0:22 | |
| 72,9 тис. | 1,9% | 70% | Вбито на 0:13 |
DPS за 5 сПік 43,7 тис. · середнє 17,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:58 | Judge UrahumБій 0:49 | Divine AuldorБій 1:49 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | 20 866 | 16 730 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| wilianNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 870 | 5 071 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YangChenAtiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 435 | 20 609 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LULUokNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 415 | 16 864 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| МурчалкаIndnath | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 333 | 15 887 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 810 | 149 889 | 112 371 | 0 | 1 |
| wilianNezekan | – | 84 226 | 1 458 | 42 688 | 37 224 | 0 | 0 |
| YangChenAtiel | – | 86 290 | 1 551 | 35 908 | 60 942 | 0 | 9 |
| LULUokNezekan | – | 82 747 | 1 571 | 33 671 | 107 215 | 1 | 1 |
| МурчалкаIndnath | – | 96 505 | 1 681 | 75 516 | 116 242 | 0 | 5 |