Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:42
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 24,4 тис. · 30% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:36
24,4 тис.DPSШкода 5,31 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,5 тис.Середній DPS
24,4 тис.DPS лічильника
5,31 млнШкода
104HPS
35,9 тис.Лікування
60,6%Надлишкове лікування
3 054Щити
60,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
831Удари
35,6%Critical Hit
3:36Активний час
3:37Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35,6%
Втрачений час0,3%
Back Attack Hits13,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,3%
Parryнемає
Double Hits4,1%
Найбільше шкоди під ефектом
97,9%Noble Armor
97,7%Sprint Mantra
97,7%Undefeated Mantra
Ключові навички50,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 45,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,31 млн | 24,6% | 38,5% | 13 | 13 | 73,5 тис. | |
| 712 тис. | 13,4% | 32,6% | 92 | 87 | 7 738 | |
| 660 тис. | 12,4% | 29,8% | 299 | 157 | 2 208 | |
| 608 тис. | 11,5% | 100% | 50 | 25 | 12,2 тис. | |
| 338 тис. | 6,4% | 29,2% | 48 | 44 | 7 052 | |
| 282 тис. | 5,3% | 11,1% | 9 | 9 | 31,3 тис. | |
| 274 тис. | 5,2% | 30,4% | 56 | 53 | 4 898 | |
| 262 тис. | 4,9% | 22,9% | 48 | 45 | 5 449 | |
| 245 тис. | 4,6% | 18,2% | 22 | 20 | 11,2 тис. | |
| 230 тис. | 4,3% | 33,3% | 27 | 25 | 8 510 | |
| 167 тис. | 3,1% | 31,5% | 111 | 111 | 1 506 | |
| 60,2 тис. | 1,1% | 92,9% | 28 | 14 | 2 149 | |
| 45,1 тис. | 0,9% | 14,3% | 7 | 7 | 6 448 | |
| 41,1 тис. | 0,8% | 20% | 5 | 4 | 8 217 | |
| 28,8 тис. | 0,5% | 0% | 7 | 7 | 4 110 | |
| 28,6 тис. | 0,5% | 25% | 4 | 4 | 7 157 | |
| 18,8 тис. | 0,4% | 40% | 5 | 5 | 3 757 |
Parry немає · Multi-Hit 340. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,26 млн | 42,6% | 30,3% | Вбито на 1:49 | |
| 1,46 млн | 27,5% | 36,9% | Вбито на 0:49 | |
| 1,32 млн | 24,8% | 40,2% | Вбито на 0:58 | |
Urugugu Mage | 121 тис. | 2,3% | 46,7% | Вбито на 0:38 |
| 79,8 тис. | 1,5% | 50% | Вбито на 0:13 | |
| 46,7 тис. | 0,9% | 50% | Вбито на 0:09 | |
| 22,7 тис. | 0,4% | 66,7% | Вбито на 0:22 |
DPS за 5 сПік 50 тис. · середнє 24,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:58 | Judge UrahumБій 0:49 | Divine AuldorБій 1:49 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | 20 866 | 16 730 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| wilianNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 870 | 5 071 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YangChenAtiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 435 | 20 609 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LULUokNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 415 | 16 864 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| МурчалкаIndnath | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 333 | 15 887 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 810 | 149 889 | 112 371 | 0 | 1 |
| wilianNezekan | – | 84 226 | 1 458 | 42 688 | 37 224 | 0 | 0 |
| YangChenAtiel | – | 86 290 | 1 551 | 35 908 | 60 942 | 0 | 9 |
| LULUokNezekan | – | 82 747 | 1 571 | 33 671 | 107 215 | 1 | 1 |
| МурчалкаIndnath | – | 96 505 | 1 681 | 75 516 | 116 242 | 0 | 5 |