Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:42
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,9 тис. · 9,8% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 1:48
8 002DPSШкода 1,74 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
5 071Середній DPS
8 000DPS лічильника
1,74 млнШкода
124HPS
42,7 тис.Лікування
63,5%Надлишкове лікування
37,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
586Удари
49,8%Critical Hit
30,9%Частка призваних істот
1:48Активний час
3:37Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit49,8%
Втрачений час1,4%
Back Attack Hits80,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,7%
Parryнемає
Double Hits9,7%
Найбільше шкоди під ефектом
77,3%Sprint Mantra
77,3%Undefeated Mantra
74,9%Insignia
Ключові навички49,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 59,5% · Theostone: частка шкоди 0,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 346 тис. | 19,9% | 45,7% | 92 | 92 | 3 756 | |
| 280 тис. | 16,1% | 40,9% | 22 | 21 | 12,7 тис. | |
| 229 тис. | 13,2% | 55,4% | 65 | 46 | 3 521 | |
| 125 тис. | 7,2% | 54,5% | 11 | 11 | 11,3 тис. | |
| 116 тис. | 6,7% | 48,9% | 47 | 47 | 2 477 | |
| 80,6 тис. | 4,6% | 50% | 10 | 10 | 8 058 | |
| 70,8 тис. | 4,1% | 42,2% | 45 | 43 | 1 574 | |
| 55,9 тис. | 3,2% | 37,5% | 16 | 10 | 3 491 | |
| 54,3 тис. | 3,1% | 37,5% | 8 | 8 | 6 782 | |
| 53,9 тис. | 3,1% | 39,1% | 23 | 23 | 2 343 | |
| 50,9 тис. | 2,9% | 39,5% | 43 | 43 | 1 185 | |
| 40,5 тис. | 2,3% | 50,9% | 55 | 55 | 736 | |
| 37,3 тис. | 2,1% | 52,2% | 23 | 23 | 1 623 | |
| 31,5 тис. | 1,8% | 45,5% | 11 | 11 | 2 865 | |
| 31,2 тис. | 1,8% | 75% | 24 | 24 | 1 300 | |
| 29,8 тис. | 1,7% | 35,7% | 14 | 14 | 2 126 | |
| 25,9 тис. | 1,5% | 38,5% | 13 | 13 | 1 996 | |
| 23,8 тис. | 1,4% | 95,2% | 21 | 14 | 1 133 | |
| 22,2 тис. | 1,3% | 33,3% | 6 | 6 | 3 696 | |
| 17,9 тис. | 1% | 52,6% | 19 | 19 | 944 | |
| 10 тис. | 0,6% | 61,5% | 13 | 13 | 770 | |
| 7 455 | 0,4% | 80% | 5 | 5 | 1 491 |
Parry немає · Multi-Hit 132. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Результат |
|---|---|---|
| 1,74 млн | Вбито на 1:49 |
DPS за 5 сПік 30,7 тис. · середнє 8 002 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:58 | Judge UrahumБій 0:49 | Divine AuldorБій 1:49 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | 20 866 | 16 730 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| wilianNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 870 | 5 071 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YangChenAtiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 435 | 20 609 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LULUokNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 415 | 16 864 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| МурчалкаIndnath | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 333 | 15 887 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 810 | 149 889 | 112 371 | 0 | 1 |
| wilianNezekan | – | 84 226 | 1 458 | 42 688 | 37 224 | 0 | 0 |
| YangChenAtiel | – | 86 290 | 1 551 | 35 908 | 60 942 | 0 | 9 |
| LULUokNezekan | – | 82 747 | 1 571 | 33 671 | 107 215 | 1 | 1 |
| МурчалкаIndnath | – | 96 505 | 1 681 | 75 516 | 116 242 | 0 | 5 |