Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:42
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 20,7 тис. · 25,4% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:17
20,7 тис.DPSШкода 4,49 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,1 тис.Середній DPS
20,7 тис.DPS лічильника
4,49 млнШкода
98HPS
33,7 тис.Лікування
77%Надлишкове лікування
107 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 298Удари
52,9%Critical Hit
35%Частка призваних істот
3:17Активний час
3:37Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit52,9%
Втрачений час9,2%
Back Attack Hits36,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,6%
Parryнемає
Double Hits7,2%
Найбільше шкоди під ефектом
70,1%Sprint Mantra
70,1%Undefeated Mantra
68,9%Element Unification
Ключові навички40,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 61,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 740 тис. | 16,5% | 50% | 52 | 49 | 14,2 тис. | |
| 610 тис. | 13,6% | 53,2% | 156 | 144 | 3 909 | |
| 449 тис. | 10% | 50,7% | 140 | 94 | 3 207 | |
| 308 тис. | 6,9% | 57,9% | 38 | 36 | 8 100 | |
| 294 тис. | 6,6% | 53,3% | 60 | 37 | 4 838 | |
| 251 тис. | 5,6% | 58,4% | 101 | 101 | 2 484 | |
| 205 тис. | 4,6% | 69,2% | 26 | 25 | 3 712 | |
| 173 тис. | 3,8% | 42,1% | 19 | 19 | 9 083 | |
| 169 тис. | 3,8% | 48,6% | 74 | 74 | 2 277 | |
| 168 тис. | 3,7% | 40% | 20 | 20 | 8 383 | |
| 145 тис. | 3,2% | 39% | 41 | 19 | 3 535 | |
| 126 тис. | 2,8% | 66,7% | 30 | 30 | 4 195 | |
| 118 тис. | 2,6% | 43% | 100 | 100 | 1 184 | |
| 115 тис. | 2,6% | 59,8% | 97 | 96 | 1 183 | |
| 106 тис. | 2,4% | 56,3% | 32 | 32 | 3 313 | |
| 102 тис. | 2,3% | 48,8% | 41 | 41 | 2 491 | |
| 84,4 тис. | 1,9% | 49,2% | 122 | 122 | 692 | |
| 74,7 тис. | 1,7% | 59,4% | 32 | 32 | 2 334 | |
| 65,1 тис. | 1,4% | 55,6% | 36 | 36 | 1 808 | |
| 52,5 тис. | 1,2% | 83,3% | 6 | 5 | 5 060 | |
| 49,4 тис. | 1,1% | 75% | 8 | 7 | 6 174 | |
| 36 тис. | 0,8% | 62,2% | 37 | 37 | 972 | |
| 26,1 тис. | 0,6% | 33,3% | 6 | 5 | 4 345 | |
| 19,3 тис. | 0,4% | 61,1% | 18 | 16 | 1 071 | |
| 4 874 | 0,1% | 33,3% | 6 | 6 | 812 |
Parry немає · Multi-Hit 313. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,85 млн | 41,2% | 53,3% | Вбито на 1:49 | |
| 1,26 млн | 28,1% | 55% | Вбито на 0:49 | |
| 1,23 млн | 27,4% | 50,7% | Вбито на 0:58 | |
Urugugu Mage | 56,1 тис. | 1,2% | 35,7% | Вбито на 0:38 |
| 50,9 тис. | 1,1% | 46,7% | Вбито на 0:22 | |
| 22,8 тис. | 0,5% | 100% | Вбито на 0:09 | |
| 18,2 тис. | 0,4% | 20% | Вбито на 0:13 |
DPS за 5 сПік 41,8 тис. · середнє 20,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:58 | Judge UrahumБій 0:49 | Divine AuldorБій 1:49 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | 20 866 | 16 730 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| wilianNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 870 | 5 071 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YangChenAtiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 435 | 20 609 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LULUokNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 415 | 16 864 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| МурчалкаIndnath | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 333 | 15 887 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 810 | 149 889 | 112 371 | 0 | 1 |
| wilianNezekan | – | 84 226 | 1 458 | 42 688 | 37 224 | 0 | 0 |
| YangChenAtiel | – | 86 290 | 1 551 | 35 908 | 60 942 | 0 | 9 |
| LULUokNezekan | – | 82 747 | 1 571 | 33 671 | 107 215 | 1 | 1 |
| МурчалкаIndnath | – | 96 505 | 1 681 | 75 516 | 116 242 | 0 | 5 |