Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:30
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,7 тис. · 14,4% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:05
16,8 тис.DPSШкода 5,16 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,2 тис.Середній DPS
16,7 тис.DPS лічильника
5,16 млнШкода
77HPS
30,4 тис.Лікування
91,2%Надлишкове лікування
85,4 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 650Удари
51,8%Critical Hit
40,1%Частка призваних істот
4:05Активний час
5:09Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,8%
Втрачений час20,5%
Back Attack Hits66%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,3%
Parryнемає
Double Hits12,5%
Найбільше шкоди під ефектом
65,6%Sprint Mantra
65,6%Undefeated Mantra
63,5%All Element Boost
Ключові навички39,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 765 тис. | 14,8% | 32,6% | 43 | 43 | 17,8 тис. | |
| 739 тис. | 14,3% | 40,7% | 204 | 176 | 3 622 | |
| 539 тис. | 10,4% | 45% | 180 | 97 | 2 994 | |
| 406 тис. | 7,9% | 52,2% | 46 | 41 | 8 824 | |
| 305 тис. | 5,9% | 44,3% | 88 | 51 | 3 313 | |
| 277 тис. | 5,4% | 47,7% | 65 | 37 | 4 269 | |
| 240 тис. | 4,7% | 60% | 100 | 100 | 2 404 | |
| 211 тис. | 4,1% | 58,5% | 65 | 65 | 3 246 | |
| 189 тис. | 3,7% | 52,3% | 132 | 117 | 1 431 | |
| 179 тис. | 3,5% | 26,3% | 19 | 19 | 9 443 | |
| 162 тис. | 3,1% | 33,3% | 21 | 21 | 7 697 | |
| 160 тис. | 3,1% | 20,8% | 24 | 23 | 2 695 | |
| 146 тис. | 2,8% | 94% | 117 | 55 | 1 244 | |
| 144 тис. | 2,8% | 53,5% | 114 | 114 | 1 264 | |
| 143 тис. | 2,8% | 45,6% | 90 | 60 | 1 588 | |
| 119 тис. | 2,3% | 69,7% | 33 | 33 | 3 596 | |
| 110 тис. | 2,1% | 53,5% | 142 | 142 | 772 | |
| 74,1 тис. | 1,4% | 73% | 63 | 63 | 1 176 | |
| 58,8 тис. | 1,1% | 48,3% | 29 | 29 | 2 028 | |
| 57,1 тис. | 1,1% | 37,5% | 8 | 8 | 3 376 | |
| 43 тис. | 0,8% | 0% | 8 | 6 | 5 373 | |
| 32 тис. | 0,6% | 35,5% | 31 | 31 | 1 034 | |
| 23 тис. | 0,4% | 50% | 4 | 3 | 5 754 | |
| 13,5 тис. | 0,3% | 50% | 2 | 2 | 6 726 | |
| 12,5 тис. | 0,2% | 30,8% | 13 | 13 | 959 | |
| 14,5 тис. | 0,3% | 77,8% | 9 | 9 | 1 613 |
Parry немає · Multi-Hit 381. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,82 млн | 54,5% | 53,2% | Вбито на 2:46 | |
| 1,47 млн | 28,5% | 51,6% | Вбито на 0:55 | |
| 537 тис. | 10,4% | 40,6% | Вбито на 1:25 | |
Lava Spider | 129 тис. | 2,5% | 54,5% | Вбито 6 |
Flame Spirit | 111 тис. | 2,1% | 61% | Вбито 3 |
Merciless Spark Spirit | 49,7 тис. | 1% | 73,3% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 24,1 тис. | 0,5% | 55,6% | Вбито на 0:24 |
Flame Stone Guardian Statue | 23,5 тис. | 0,5% | 50% | Вбито на 0:21 |
Flame Barghest | 3 055 | 0,1% | 0% | Залишилось здоров'я 24,3% |
DPS за 5 сПік 59,9 тис. · середнє 16,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:56 | Black Smoke MuruteБій 1:24 | Kromede's DesireБій 2:45 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DomenistaEreshkigal | 65 806 | 52 795 | 31 957 | 34 482 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZampoAriel | 41 870 | 30 744 | 21 750 | 21 923 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MirabellaEreshkigal | 21 859 | 14 865 | 14 232 | 12 406 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| xLilithOdar | 31 009 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 171 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| erchuki88Gauss | 18 609 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DomenistaEreshkigal | – | 138 810 | 2 604 | 150 133 | 275 282 | 0 | 8 |
| ZampoAriel | – | 125 982 | 2 324 | 21 088 | 68 952 | 0 | 8 |
| MirabellaEreshkigal | – | 108 749 | 2 376 | 413 238 | 225 543 | 2 | 2 |
| xLilithOdar | – | 116 812 | 2 446 | 30 434 | 85 429 | 2 | 5 |
| erchuki88Gauss | – | 92 526 | 2 142 | 140 506 | 239 767 | 0 | 5 |