Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:30
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 27,7 тис. · 23,9% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:50
27,9 тис.DPSШкода 8,56 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
21,9 тис.Середній DPS
27,7 тис.DPS лічильника
8,56 млнШкода
53HPS
21,1 тис.Лікування
84,5%Надлишкове лікування
69 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 431Удари
39,8%Critical Hit
4:50Активний час
5:09Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit39,8%
Втрачений час6,2%
Back Attack Hits43%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,9%
Parryнемає
Double Hits11,1%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Curry Meat Stirfry
100%Speed Scroll
100%Sprint Mantra
Ключові навички35,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 59,3% · Theostone: частка шкоди 1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,36 млн | 15,9% | 36,6% | 666 | 343 | 2 042 | |
| 951 тис. | 11,1% | 31,6% | 19 | 19 | 50 тис. | |
| 719 тис. | 8,4% | 38,2% | 76 | 66 | 8 733 | |
| 624 тис. | 7,3% | 37,9% | 219 | 219 | 2 850 | |
| 620 тис. | 7,2% | 100% | 18 | 14 | 34,5 тис. | |
| 580 тис. | 6,8% | 54% | 113 | 113 | 5 130 | |
| 533 тис. | 6,2% | 43,5% | 23 | 19 | 23,2 тис. | |
| 351 тис. | 4,1% | 39,1% | 23 | 21 | 15,2 тис. | |
| 301 тис. | 3,5% | 33,9% | 186 | 186 | 1 617 | |
| 296 тис. | 3,5% | 36,3% | 80 | 80 | 3 706 | |
| 275 тис. | 3,2% | 26,7% | 30 | 26 | 9 171 | |
| 273 тис. | 3,2% | 28,4% | 155 | 155 | 1 761 | |
| 264 тис. | 3,1% | 93,1% | 160 | 68 | 1 651 | |
| 219 тис. | 2,6% | 27,3% | 253 | 85 | 866 | |
| 218 тис. | 2,5% | 17,6% | 34 | 27 | 6 397 | |
| 215 тис. | 2,5% | 29,3% | 92 | 92 | 2 338 | |
| 197 тис. | 2,3% | 32,9% | 146 | 146 | 1 353 | |
| 188 тис. | 2,2% | 50% | 14 | 14 | 13,4 тис. | |
| 179 тис. | 2,1% | 48% | 102 | 102 | 1 753 | |
| 118 тис. | 1,4% | 27,3% | 11 | 11 | 10,7 тис. | |
| 82,5 тис. | 1% | 45,5% | 11 | 11 | 7 496 |
Parry немає · Multi-Hit 1 031. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,59 млн | 41,9% | 41,3% | Вбито на 2:46 | |
| 2,39 млн | 27,9% | 32,7% | Вбито на 1:25 | |
| 2,06 млн | 24,1% | 46,5% | Вбито на 0:55 | |
Flame Spirit | 151 тис. | 1,8% | 42,9% | Вбито 3 · Залишилось здоров'я 15,3% |
Lava Spider | 140 тис. | 1,6% | 35,5% | Вбито 5 |
Spark Spirit | 114 тис. | 1,3% | 33,3% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 110 тис. | 1,3% | 47,8% | Вбито 2 |
Flame Stone Guardian Statue | 4 528 | 0,1% | 50% | Вбито на 0:21 |
Flame Barghest | 3 106 | 0% | 50% | Залишилось здоров'я 24,3% |
DPS за 5 сПік 76,6 тис. · середнє 27,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:56 | Black Smoke MuruteБій 1:24 | Kromede's DesireБій 2:45 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DomenistaEreshkigal | 65 806 | 52 795 | 31 957 | 34 482 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZampoAriel | 41 870 | 30 744 | 21 750 | 21 923 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MirabellaEreshkigal | 21 859 | 14 865 | 14 232 | 12 406 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| xLilithOdar | 31 009 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 171 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| erchuki88Gauss | 18 609 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DomenistaEreshkigal | – | 138 810 | 2 604 | 150 133 | 275 282 | 0 | 8 |
| ZampoAriel | – | 125 982 | 2 324 | 21 088 | 68 952 | 0 | 8 |
| MirabellaEreshkigal | – | 108 749 | 2 376 | 413 238 | 225 543 | 2 | 2 |
| xLilithOdar | – | 116 812 | 2 446 | 30 434 | 85 429 | 2 | 5 |
| erchuki88Gauss | – | 92 526 | 2 142 | 140 506 | 239 767 | 0 | 5 |