Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:07
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 31,3 тис. · 26,1% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:54
31,3 тис.DPSШкода 8,65 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
23,6 тис.Середній DPS
31,3 тис.DPS лічильника
8,65 млнШкода
16HPS
6 239Лікування
64%Надлишкове лікування
57,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 341Удари
61,4%Critical Hit
3:54Активний час
4:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit61,4%
Втрачений час15%
Back Attack Hits66,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,3%
Parryнемає
Double Hits18,9%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Sprint Mantra
100%Undefeated Mantra
98,9%Light of Regeneration
Ключові навички33% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 64,9% · Theostone: частка шкоди 0,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,06 млн | 12,2% | 37,5% | 16 | 8 | 66 тис. | |
| 939 тис. | 10,9% | 59,1% | 110 | 108 | 8 147 | |
| 864 тис. | 10% | 52,8% | 89 | 75 | 9 277 | |
| 861 тис. | 10% | 54,4% | 57 | 57 | 15,1 тис. | |
| 559 тис. | 6,5% | 100% | 152 | 72 | 3 676 | |
| 528 тис. | 6,1% | 55,6% | 54 | 50 | 9 779 | |
| 513 тис. | 5,9% | 46,2% | 145 | 29 | 3 540 | |
| 468 тис. | 5,4% | 98,6% | 144 | 65 | 3 251 | |
| 404 тис. | 4,7% | 40,5% | 42 | 40 | 9 627 | |
| 284 тис. | 3,3% | — | 0 | 0 | — | |
| 279 тис. | 3,2% | 59% | 61 | 61 | 4 570 | |
| 277 тис. | 3,2% | 47,1% | 34 | 34 | 8 142 | |
| 276 тис. | 3,2% | 40,8% | 49 | 49 | 5 629 | |
| 264 тис. | 3,1% | 48,8% | 43 | 43 | 6 139 | |
| 210 тис. | 2,4% | 56,3% | 126 | 126 | 1 668 | |
| 174 тис. | 2% | 50% | 8 | 8 | 21,8 тис. | |
| 168 тис. | 1,9% | 100% | 8 | 8 | 21 тис. | |
| 149 тис. | 1,7% | 48,3% | 116 | 116 | 1 288 | |
| 115 тис. | 1,3% | 40% | 5 | 5 | 22,9 тис. | |
| 88,7 тис. | 1% | 33,3% | 6 | 5 | 14,8 тис. | |
| 72,6 тис. | 0,8% | 37% | 27 | 27 | 2 689 | |
| 43,1 тис. | 0,5% | 75% | 4 | 4 | 10,8 тис. | |
| 40,7 тис. | 0,5% | 20% | 5 | 5 | 8 146 | |
| 19,7 тис. | 0,2% | 42,5% | 40 | 40 | 492 |
Parry немає · Multi-Hit 435. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,20 млн | 48,5% | 62,4% | Вбито на 2:36 | |
| 2,16 млн | 25% | 58,5% | Вбито на 1:08 | |
| 2,05 млн | 23,7% | 62% | Вбито на 0:52 | |
Flame Spirit | 156 тис. | 1,8% | 72,7% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 46,2 тис. | 0,5% | 85,7% | Вбито на 0:12 |
Lava Spider | 31,6 тис. | 0,4% | 50% | Вбито на 0:22 |
DPS за 5 сПік 126 тис. · середнє 31,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 0:52 | Kromede's DesireБій 2:35 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | 29 378 | 49 233 | 25 806 | 23 417 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DurepaNathara | 24 425 | 28 690 | 15 399 | 15 158 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CleriQKaisinel | 14 356 | 20 147 | 13 988 | 11 470 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SetsunaTahavatha | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 42 167 | 26 961 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ToMLaROdar | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 32 748 | 17 486 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 688 | 191 118 | 384 350 | 0 | 2 |
| DurepaNathara | – | 120 776 | 2 123 | 7 236 | 110 254 | 0 | 3 |
| CleriQKaisinel | – | 107 938 | 2 317 | 380 505 | 153 308 | 0 | 5 |
| SetsunaTahavatha | – | 114 889 | 2 330 | 6 239 | 57 443 | 0 | 3 |
| ToMLaROdar | – | 107 511 | 2 224 | 244 630 | 171 550 | 0 | 5 |