Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:07
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 20,2 тис. · 16,8% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:13
20,1 тис.DPSШкода 5,57 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,2 тис.Середній DPS
20,2 тис.DPS лічильника
5,57 млнШкода
19HPS
7 236Лікування
87%Надлишкове лікування
110 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 569Удари
54,4%Critical Hit
4:13Активний час
4:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,4%
Втрачений час8,1%
Back Attack Hits39,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,8%
Parryнемає
Double Hits13,8%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Sprint Mantra
100%Undefeated Mantra
97,2%Precision
Ключові навички39,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 67,1% · Theostone: частка шкоди 1,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,00 млн | 18% | 50% | 486 | 286 | 2 067 | |
| 641 тис. | 11,5% | 100% | 155 | 155 | 4 136 | |
| 566 тис. | 10,2% | 57,4% | 61 | 54 | 8 673 | |
| 431 тис. | 7,7% | 51,1% | 94 | 94 | 4 587 | |
| 379 тис. | 6,8% | 22,7% | 22 | 22 | 17,2 тис. | |
| 323 тис. | 5,8% | 30,8% | 39 | 39 | 8 271 | |
| 275 тис. | 4,9% | 40% | 15 | 15 | 18,3 тис. | |
| 272 тис. | 4,9% | 40% | 15 | 13 | 18,1 тис. | |
| 270 тис. | 4,8% | 45% | 20 | 18 | 13,5 тис. | |
| 268 тис. | 4,8% | 44,3% | 131 | 131 | 2 048 | |
| 234 тис. | 4,2% | 44,8% | 143 | 143 | 1 635 | |
| 188 тис. | 3,4% | 47,1% | 17 | 17 | 11 тис. | |
| 159 тис. | 2,9% | 52,2% | 23 | 20 | 6 904 | |
| 147 тис. | 2,6% | 95,8% | 95 | 55 | 1 550 | |
| 110 тис. | 2% | 43,1% | 116 | 116 | 946 | |
| 99 тис. | 1,8% | 34,1% | 44 | 44 | 2 250 | |
| 77,6 тис. | 1,4% | 44,4% | 9 | 9 | 8 617 | |
| 68,6 тис. | 1,2% | 52,9% | 17 | 17 | 4 036 | |
| 57,6 тис. | 1% | 34,3% | 67 | 23 | 860 |
Parry немає · Multi-Hit 529. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,40 млн | 43,1% | 57,2% | Вбито на 2:36 | |
| 1,57 млн | 28,2% | 52,3% | Вбито на 1:08 | |
| 1,36 млн | 24,4% | 50,3% | Вбито на 0:52 | |
Flame Spirit | 97,5 тис. | 1,7% | 65% | Вбито 2 |
Lava Spider | 92,2 тис. | 1,7% | 90,9% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 51 тис. | 0,9% | 47,1% | Вбито на 0:12 |
DPS за 5 сПік 56,3 тис. · середнє 20,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:08 | Black Smoke MuruteБій 0:52 | Kromede's DesireБій 2:35 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | 29 378 | 49 233 | 25 806 | 23 417 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DurepaNathara | 24 425 | 28 690 | 15 399 | 15 158 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CleriQKaisinel | 14 356 | 20 147 | 13 988 | 11 470 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SetsunaTahavatha | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 42 167 | 26 961 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ToMLaROdar | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 32 748 | 17 486 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 688 | 191 118 | 384 350 | 0 | 2 |
| DurepaNathara | – | 120 776 | 2 123 | 7 236 | 110 254 | 0 | 3 |
| CleriQKaisinel | – | 107 938 | 2 317 | 380 505 | 153 308 | 0 | 5 |
| SetsunaTahavatha | – | 114 889 | 2 330 | 6 239 | 57 443 | 0 | 3 |
| ToMLaROdar | – | 107 511 | 2 224 | 244 630 | 171 550 | 0 | 5 |