Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:01
- 5 гравців
- 25 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 6 445 · 10,6% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 3:51
7 118DPSШкода 1,82 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
5 042Середній DPS
6 445DPS лічильника
1,82 млнШкода
87HPS
31,5 тис.Лікування
64,9%Надлишкове лікування
78,3 тис.Отримана шкода
0Смерті
841Удари
20,3%Critical Hit
3:51Активний час
4:42Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit20,3%
Втрачений час18,2%
Back Attack Hits38,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits5%
Parry0
Double Hits5,8%
Найбільше шкоди під ефектом
87,6%Light of Protection
83,3%Sprint Mantra
71,4%Speed Scroll
Ключові навички50,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 26,7% · Theostone: частка шкоди 1,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 389 тис. | 21,3% | 21,4% | 210 | 124 | 1 851 | |
| 340 тис. | 18,7% | 21,5% | 219 | 127 | 1 553 | |
| 187 тис. | 10,2% | 14,9% | 67 | 45 | 2 788 | |
| 141 тис. | 7,8% | 23,8% | 21 | 21 | 6 735 | |
| 141 тис. | 7,7% | 15,9% | 44 | 28 | 3 207 | |
| 138 тис. | 7,6% | 0% | 6 | 6 | 23 тис. | |
| 134 тис. | 7,4% | 19,7% | 61 | 45 | 2 199 | |
| 110 тис. | 6% | 17,2% | 64 | 50 | 1 716 | |
| 98,3 тис. | 5,4% | 20,6% | 68 | 53 | 1 446 | |
| 34,1 тис. | 1,9% | 16,7% | 6 | 6 | 5 681 | |
| 29,3 тис. | 1,6% | 13,6% | 22 | 22 | 1 332 | |
| 19,8 тис. | 1,1% | 8,3% | 12 | 9 | 1 646 | |
| 17,7 тис. | 1% | 100% | 14 | 14 | 1 268 | |
| 17,6 тис. | 1% | 0% | 10 | 5 | 1 763 | |
| 14,4 тис. | 0,8% | 9,1% | 11 | 6 | 1 312 | |
| 11,1 тис. | 0,6% | 0% | 6 | 3 | 1 855 |
Parry 0 · Multi-Hit 150
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 629 тис. | 34,5% | 18,5% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 444 тис. | 24,4% | 20,8% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 440 тис. | 24,1% | 18% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 310 тис. | 17% | 26,1% | Вбито 20 |
DPS за 5 сПік 27,8 тис. · середнє 7 118 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:52 | Enhanced HarconБій 0:51 | Ultimate BerkБій 2:32 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 10 106 | 17 275 | 8 004 | 7 289 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ÛndaAriel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 37 655 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JinwouLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 774 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CHELUGauss | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| XiangzirenTahavatha | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 42 646 | 886 | 79 066 | 84 158 | 0 | 1 |
| ÛndaAriel | – | 68 034 | 1 195 | 69 101 | 131 446 | 0 | 6 |
| JinwouLumiel | – | 59 104 | 1 117 | 27 587 | 101 303 | 0 | 3 |
| CHELUGauss | – | 55 818 | 1 323 | 31 534 | 78 343 | 0 | 4 |
| XiangzirenTahavatha | – | 87 044 | 1 498 | 191 022 | 27 322 | 0 | 3 |