Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:01
- 5 гравців
- 25 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,9 тис. · 36,1% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:21
24,2 тис.DPSШкода 6,21 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
17,2 тис.Середній DPS
21,9 тис.DPS лічильника
6,21 млнШкода
191HPS
69,1 тис.Лікування
46,5%Надлишкове лікування
47,1 тис.Щити
131 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 093Удари
34,9%Critical Hit
4:21Активний час
4:42Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit34,9%
Втрачений час7,6%
Back Attack Hits35,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,5%
Parry0
Double Hits10,2%
Найбільше шкоди під ефектом
87,8%Light of Protection
82,4%Spinning Strike
81,5%Sprint Mantra
Ключові навички58,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,35 млн | 21,7% | 32,7% | 104 | 84 | 12,9 тис. | |
| 1,25 млн | 20,2% | 29,3% | 222 | 112 | 5 649 | |
| 1,04 млн | 16,7% | 47,8% | 23 | 20 | 45,1 тис. | |
| 551 тис. | 8,9% | 100% | 24 | 24 | 23 тис. | |
| 387 тис. | 6,2% | 29,2% | 65 | 55 | 5 956 | |
| 374 тис. | 6% | 100% | 24 | 24 | 15,6 тис. | |
| 327 тис. | 5,3% | 37,8% | 74 | 74 | 4 415 | |
| 310 тис. | 5% | 32,3% | 350 | 56 | 885 | |
| 227 тис. | 3,7% | 26% | 131 | 55 | 1 730 | |
| 201 тис. | 3,2% | 35,3% | 17 | 17 | 11,8 тис. | |
| 83,7 тис. | 1,3% | 25% | 32 | 16 | 2 617 | |
| 55,7 тис. | 0,9% | 16,7% | 6 | 6 | 9 290 | |
| 28,7 тис. | 0,5% | 87,5% | 16 | 16 | 1 792 | |
| 11,8 тис. | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 5 898 | |
| 7 471 | 0,1% | 0% | 2 | 2 | 3 736 | |
| 4 529 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 4 529 |
Parry 0 · Multi-Hit 576
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 2,33 млн | 37,5% | 28,7% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 1,42 млн | 22,9% | 34,9% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 1,32 млн | 21,3% | 39,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 1,13 млн | 18,2% | 41,6% | Вбито 21 |
DPS за 5 сПік 67,2 тис. · середнє 24,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:52 | Enhanced HarconБій 0:51 | Ultimate BerkБій 2:32 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 10 106 | 17 275 | 8 004 | 7 289 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ÛndaAriel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 37 655 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JinwouLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 774 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CHELUGauss | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| XiangzirenTahavatha | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 42 646 | 886 | 79 066 | 84 158 | 0 | 1 |
| ÛndaAriel | – | 68 034 | 1 195 | 69 101 | 131 446 | 0 | 6 |
| JinwouLumiel | – | 59 104 | 1 117 | 27 587 | 101 303 | 0 | 3 |
| CHELUGauss | – | 55 818 | 1 323 | 31 534 | 78 343 | 0 | 4 |
| XiangzirenTahavatha | – | 87 044 | 1 498 | 191 022 | 27 322 | 0 | 3 |