Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:01
- 5 гравців
- 25 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 8 638 · 14,2% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:49
9 540DPSШкода 2,44 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 757Середній DPS
8 638DPS лічильника
2,44 млнШкода
76HPS
27,6 тис.Лікування
56,9%Надлишкове лікування
101 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 392Удари
29,5%Critical Hit
3:49Активний час
4:42Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit29,5%
Втрачений час18,9%
Back Attack Hits67,3%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits3,7%
Parry1
Double Hits1,9%
Найбільше шкоди під ефектом
93,5%Light of Protection
86,7%Sprint Mantra
80,4%Exploit Weakness
Ключові навички46% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 45,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 647 тис. | 26,5% | 39,8% | 186 | 81 | 3 476 | |
| 326 тис. | 13,4% | 40% | 25 | 18 | 13 тис. | |
| 151 тис. | 6,2% | 22,8% | 57 | 39 | 2 647 | |
| 147 тис. | 6% | 25,6% | 117 | 77 | 1 254 | |
| 142 тис. | 5,8% | 22,4% | 228 | 55 | 623 | |
| 140 тис. | 5,7% | 21,1% | 166 | 43 | 842 | |
| 139 тис. | 5,7% | 32,6% | 236 | 39 | 591 | |
| 129 тис. | 5,3% | 26,8% | 56 | 41 | 2 302 | |
| 125 тис. | 5,1% | 23,1% | 26 | 20 | 4 811 | |
| 114 тис. | 4,7% | 23,3% | 90 | 90 | 1 266 | |
| 93,3 тис. | 3,8% | 43,8% | 64 | 64 | 1 458 | |
| 71,3 тис. | 2,9% | 26,1% | 23 | 17 | 3 102 | |
| 45,9 тис. | 1,9% | 42,9% | 7 | 4 | 6 562 | |
| 40,2 тис. | 1,6% | 50% | 6 | 5 | 6 696 | |
| 39 тис. | 1,6% | — | 0 | 0 | — | |
| 29,3 тис. | 1,2% | 33,3% | 12 | 11 | 2 446 | |
| 24,6 тис. | 1% | 11,1% | 18 | 9 | 1 364 | |
| 19,3 тис. | 0,8% | 39,3% | 61 | 51 | 316 | |
| 13,9 тис. | 0,6% | 25% | 8 | 4 | 1 732 | |
| 6 584 | 0,3% | 100% | 6 | 6 | 1 097 |
Parry 1 · Multi-Hit 431
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 960 тис. | 39,3% | 28,8% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 530 тис. | 21,7% | 24,3% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 448 тис. | 18,4% | 21,5% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 505 тис. | 20,7% | 41,9% | Вбито 19 |
DPS за 5 сПік 43,3 тис. · середнє 9 540 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:52 | Enhanced HarconБій 0:51 | Ultimate BerkБій 2:32 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 10 106 | 17 275 | 8 004 | 7 289 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ÛndaAriel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 37 655 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JinwouLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 774 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CHELUGauss | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| XiangzirenTahavatha | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 42 646 | 886 | 79 066 | 84 158 | 0 | 1 |
| ÛndaAriel | – | 68 034 | 1 195 | 69 101 | 131 446 | 0 | 6 |
| JinwouLumiel | – | 59 104 | 1 117 | 27 587 | 101 303 | 0 | 3 |
| CHELUGauss | – | 55 818 | 1 323 | 31 534 | 78 343 | 0 | 4 |
| XiangzirenTahavatha | – | 87 044 | 1 498 | 191 022 | 27 322 | 0 | 3 |