Проходження: Expedition
Fire Temple · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:41
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 1 802 · 5,9% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 1:18
1 700DPSШкода 185 тис.
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
658Середній DPS
1 410DPS лічильника
185 тис.Шкода
14HPS
4 074Лікування
70,6%Надлишкове лікування
21,4 тис.Отримана шкода
1Смерті
180Удари
50%Critical Hit
1:18Активний час
2:11Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit50%
Втрачений час23,8%
Back Attack Hits59,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits6,1%
Parry0
Double Hits1,7%
Найбільше шкоди під ефектом
98,7%Sprint Mantra
87%Insignia
85,4%Poison
Ключові навички68,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 46,3 тис. | 25% | 44,1% | 59 | 48 | 786 | |
| 40,9 тис. | 22,1% | 66,7% | 3 | 3 | 13,6 тис. | |
| 39,6 тис. | 21,4% | 46,7% | 60 | 60 | 660 | |
| 17,6 тис. | 9,5% | 46,2% | 13 | 13 | 1 353 | |
| 7 555 | 4,1% | 72,7% | 11 | 11 | 687 | |
| 7 507 | 4% | 50% | 8 | 7 | 938 | |
| 4 941 | 2,7% | 50% | 6 | 6 | 824 | |
| 4 854 | 2,6% | 50% | 4 | 2 | 1 214 | |
| 3 698 | 2% | 100% | 3 | 3 | 1 233 | |
| 3 602 | 1,9% | 0% | 2 | 2 | 1 801 | |
| 2 924 | 1,6% | 100% | 6 | 6 | 487 | |
| 2 910 | 1,6% | 100% | 1 | 1 | 2 910 | |
| 1 505 | 0,8% | 50% | 2 | 2 | 753 | |
| 1 424 | 0,8% | 0% | 2 | 2 | 712 |
Parry 0 · Multi-Hit 28
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 132 тис. | 71,1% | 54% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 45,6 тис. | 24,6% | 40,9% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 8 070 | 4,4% | 41,7% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 6 786 · середнє 1 700 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Black Smoke MuruteБій 0:22 | Red Spark IgnusБій 0:14 | Kromede's DesireБій 1:12 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MistdreckFafnir | 24 650 | Приховано до перевірки | 6 672 | 6 963 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TRYNOTDIEAgnita | 7 812 | 11 055 | 7 596 | 3 312 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| UniSolNania | 6 617 | 8 495 | 5 304 | 2 798 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AmazingPalkaNania | 2 438 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 1 823 | 658 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TUGAtionNania | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 3 617 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MistdreckFafnir | – | 104 733 | 2 226 | 15 891 | 18 716 | 0 | 0 |
| TRYNOTDIEAgnita | – | 44 420 | 904 | 2 324 | 9 461 | 0 | 0 |
| UniSolNania | – | 38 038 | 772 | 12 209 | 15 391 | 0 | 0 |
| AmazingPalkaNania | – | 23 243 | 523 | 4 074 | 21 404 | 1 | 3 |
| TUGAtionNania | – | 27 735 | 712 | 22 657 | 11 120 | 0 | 1 |