Проходження: Expedition
Fire Temple · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:41
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 5 563 · 20,8% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 1:26
6 002DPSШкода 655 тис.
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
2 798Середній DPS
5 997DPS лічильника
788 тис.Шкода
43HPS
12,2 тис.Лікування
67,3%Надлишкове лікування
4 497Щити
15,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
222Удари
31,1%Critical Hit
1:36Активний час
2:11Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit32,8%
Втрачений час26,1%
Back Attack Hits70,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits0,5%
Parry0
Double Hits4,3%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Sprint Mantra
84%Protection Circle
77,8%Undefeated Mantra
Ключові навички69,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 28,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 187 тис. | 28,5% | 21,4% | 28 | 27 | 6 670 | |
| 168 тис. | 25,6% | 16,7% | 54 | 44 | 3 109 | |
| 102 тис. | 15,6% | 0% | 5 | 5 | 20,5 тис. | |
| 44 тис. | 6,7% | 40% | 15 | 15 | 2 930 | |
| 33 тис. | 5% | 14,3% | 7 | 7 | 4 710 | |
| 28,2 тис. | 4,3% | 16,7% | 6 | 6 | 4 698 | |
| 21,2 тис. | 3,2% | 20% | 5 | 5 | 4 245 | |
| 16,9 тис. | 2,6% | 100% | 24 | 12 | 705 | |
| 11,4 тис. | 1,7% | 33,3% | 3 | 3 | 3 795 | |
| 10,2 тис. | 1,6% | 12,5% | 8 | 5 | 1 279 | |
| 8 068 | 1,2% | 28,6% | 14 | 7 | 576 | |
| 7 209 | 1,1% | 14,3% | 7 | 6 | 1 030 | |
| 6 619 | 1% | 0% | 2 | 2 | 3 310 | |
| 6 344 | 1% | 33,3% | 3 | 3 | 2 115 | |
| 4 413 | 0,7% | 100% | 5 | 5 | 883 |
Parry 0 · Multi-Hit 33
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 383 тис. | 58,5% | 39,8% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 135 тис. | 20,7% | 13,3% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 126 тис. | 19,2% | 24% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 10,2 тис. | 1,6% | 0% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 13,5 тис. · середнє 6 002 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Black Smoke MuruteБій 0:22 | Red Spark IgnusБій 0:14 | Kromede's DesireБій 1:12 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MistdreckFafnir | 24 650 | Приховано до перевірки | 6 672 | 6 963 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TRYNOTDIEAgnita | 7 812 | 11 055 | 7 596 | 3 312 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| UniSolNania | 6 617 | 8 495 | 5 304 | 2 798 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AmazingPalkaNania | 2 438 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 1 823 | 658 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TUGAtionNania | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 3 617 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MistdreckFafnir | – | 104 733 | 2 226 | 15 891 | 18 716 | 0 | 0 |
| TRYNOTDIEAgnita | – | 44 420 | 904 | 2 324 | 9 461 | 0 | 0 |
| UniSolNania | – | 38 038 | 772 | 12 209 | 15 391 | 0 | 0 |
| AmazingPalkaNania | – | 23 243 | 523 | 4 074 | 21 404 | 1 | 3 |
| TUGAtionNania | – | 27 735 | 712 | 22 657 | 11 120 | 0 | 1 |