Проходження: Expedition
Fire Temple · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:41
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 7 517 · 28,1% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 1:31
8 109DPSШкода 884 тис.
Усе проходження, разом із боями між босами
3 312Середній DPS
7 098DPS лічильника
933 тис.Шкода
8HPS
2 324Лікування
82,9%Надлишкове лікування
9 461Отримана шкода
0Смерті
487Удари
58,1%Critical Hit
1:37Активний час
2:11Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit58,9%
Втрачений час22,1%
Back Attack Hits78,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits4,8%
Parry0
Double Hits3,1%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Sprint Mantra
91,1%Ambush Stance
91%Exploit Weakness
Ключові навички47,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 69,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 290 тис. | 32,8% | 50% | 108 | 57 | 2 684 | |
| 66,8 тис. | 7,6% | 66,7% | 45 | 45 | 1 485 | |
| 62,3 тис. | 7% | 75% | 16 | 15 | 3 891 | |
| 54,8 тис. | 6,2% | 100% | 6 | 4 | 9 134 | |
| 52,8 тис. | 6% | 59,4% | 32 | 22 | 1 649 | |
| 52,3 тис. | 5,9% | 64,3% | 14 | 13 | 3 739 | |
| 49,3 тис. | 5,6% | 66,7% | 9 | 7 | 5 473 | |
| 41,5 тис. | 4,7% | 55% | 40 | 16 | 1 038 | |
| 38 тис. | 4,3% | 59,3% | 54 | 14 | 704 | |
| 38 тис. | 4,3% | 71,4% | 21 | 21 | 1 808 | |
| 33,5 тис. | 3,8% | 53,7% | 41 | 17 | 817 | |
| 26,2 тис. | 3% | 66,7% | 54 | 37 | 485 | |
| 24,3 тис. | 2,7% | 50% | 8 | 7 | 3 038 | |
| 20 тис. | 2,3% | 0% | 3 | 3 | 6 659 | |
| 17,5 тис. | 2% | 33,3% | 6 | 6 | 2 913 | |
| 17,4 тис. | 2% | — | 0 | 0 | — |
Parry 0 · Multi-Hit 136
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 549 тис. | 62,1% | 60% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 166 тис. | 18,7% | 58,1% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 164 тис. | 18,5% | 61,5% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 6 290 | 0,7% | 0% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 19,2 тис. · середнє 8 109 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Black Smoke MuruteБій 0:22 | Red Spark IgnusБій 0:14 | Kromede's DesireБій 1:12 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MistdreckFafnir | 24 650 | Приховано до перевірки | 6 672 | 6 963 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TRYNOTDIEAgnita | 7 812 | 11 055 | 7 596 | 3 312 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| UniSolNania | 6 617 | 8 495 | 5 304 | 2 798 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AmazingPalkaNania | 2 438 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 1 823 | 658 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TUGAtionNania | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 3 617 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MistdreckFafnir | – | 104 733 | 2 226 | 15 891 | 18 716 | 0 | 0 |
| TRYNOTDIEAgnita | – | 44 420 | 904 | 2 324 | 9 461 | 0 | 0 |
| UniSolNania | – | 38 038 | 772 | 12 209 | 15 391 | 0 | 0 |
| AmazingPalkaNania | – | 23 243 | 523 | 4 074 | 21 404 | 1 | 3 |
| TUGAtionNania | – | 27 735 | 712 | 22 657 | 11 120 | 0 | 1 |