Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:13
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,6 тис. · 20,4% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:07
13,6 тис.DPSШкода 4,34 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,6 тис.Середній DPS
13,6 тис.DPS лічильника
4,34 млнШкода
216HPS
80,8 тис.Лікування
83%Надлишкове лікування
53,5 тис.Щити
136 тис.Отримана шкода
0Смерті
738Удари
53,1%Critical Hit
5:07Активний час
5:18Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,1%
Втрачений час3,3%
Back Attack Hits73,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,3%
Parryнемає
Double Hits4,9%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Courage Scroll
100%Benediction Scroll
95,2%Sprint Mantra
Ключові навички46,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 67,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 740 тис. | 17,1% | 33,1% | 154 | 90 | 4 806 | |
| 716 тис. | 16,5% | 37,9% | 66 | 65 | 10,8 тис. | |
| 555 тис. | 12,8% | 52,9% | 17 | 15 | 32,7 тис. | |
| 535 тис. | 12,3% | 100% | 28 | 28 | 19,1 тис. | |
| 371 тис. | 8,5% | 100% | 30 | 30 | 12,4 тис. | |
| 324 тис. | 7,5% | 46,3% | 82 | 82 | 3 953 | |
| 194 тис. | 4,5% | 38,1% | 21 | 20 | 9 257 | |
| 167 тис. | 3,9% | 43,5% | 23 | 23 | 7 262 | |
| 138 тис. | 3,2% | 96,3% | 109 | 52 | 1 270 | |
| 131 тис. | 3% | 27,3% | 11 | 11 | 11,9 тис. | |
| 99,1 тис. | 2,3% | 36,4% | 11 | 10 | 9 013 | |
| 95,2 тис. | 2,2% | 44,2% | 43 | 22 | 2 213 | |
| 72,6 тис. | 1,7% | 47,5% | 40 | 28 | 1 816 | |
| 51,7 тис. | 1,2% | 25% | 8 | 8 | 6 463 | |
| 43,3 тис. | 1% | 27,3% | 11 | 11 | 3 938 | |
| 40,9 тис. | 0,9% | 30% | 60 | 22 | 682 | |
| 36,1 тис. | 0,8% | 94,7% | 19 | 19 | 1 899 | |
| 27,3 тис. | 0,6% | 40% | 5 | 4 | 5 462 |
Parry немає · Multi-Hit 260. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,65 млн | 38% | 56,1% | Вбито на 2:28 | |
| 1,22 млн | 28,2% | 52% | Вбито на 1:30 | |
| 1,18 млн | 27,1% | 49,7% | Вбито на 1:19 | |
| 112 тис. | 2,6% | 58,8% | Вбито на 0:52 | |
| 71,9 тис. | 1,7% | 40% | Вбито на 0:26 | |
Urugugu Slayer | 62,4 тис. | 1,4% | 44,4% | Вбито на 0:16 |
Urugugu Mage | 42,6 тис. | 1% | 66,7% | Вбито на 0:53 |
DPS за 5 сПік 30,8 тис. · середнє 13,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:30 | Judge UrahumБій 1:19 | Divine AuldorБій 2:29 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | 13 051 | 15 136 | 10 872 | 10 733 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SuaniLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 588 | 13 874 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HerbstlaubLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 19 363 | 12 486 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AméthysteDaminu | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 569 | 11 045 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShreddedKICKLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | – | 73 938 | 1 450 | 512 | 13 989 | 0 | 2 |
| SuaniLumiel | – | 90 975 | 1 887 | 332 926 | 55 746 | 0 | 2 |
| HerbstlaubLumiel | – | 80 482 | 1 479 | 106 752 | 346 011 | 0 | 1 |
| AméthysteDaminu | – | 80 574 | 1 690 | 80 777 | 136 058 | 0 | 4 |
| ShreddedKICKLumiel | – | 96 990 | 1 777 | 0 | 1 199 | 0 | 1 |