Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:13
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 12,6 тис. · 18,9% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:50
12,6 тис.DPSШкода 4,01 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
10,7 тис.Середній DPS
12,6 тис.DPS лічильника
4,01 млнШкода
1HPS
512Лікування
98,3%Надлишкове лікування
14 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 992Удари
39%Critical Hit
0,6%Частка призваних істот
4:50Активний час
5:18Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit39%
Втрачений час8,6%
Back Attack Hits79,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,5%
Parryнемає
Double Hits6,1%
Найбільше шкоди під ефектом
99,3%Sprint Mantra
99,3%Undefeated Mantra
99,3%Speed Scroll
Ключові навички45,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 53,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 865 тис. | 21,6% | 40,9% | 655 | 351 | 1 321 | |
| 672 тис. | 16,8% | 52,9% | 17 | 17 | 39,5 тис. | |
| 302 тис. | 7,5% | 25,5% | 51 | 48 | 5 161 | |
| 258 тис. | 6,4% | 37,7% | 114 | 114 | 2 264 | |
| 204 тис. | 5,1% | 36,5% | 181 | 181 | 1 126 | |
| 180 тис. | 4,5% | 34,6% | 81 | 81 | 2 220 | |
| 162 тис. | 4% | 22,2% | 18 | 16 | 8 983 | |
| 157 тис. | 3,9% | 28,7% | 258 | 87 | 609 | |
| 146 тис. | 3,6% | 15,4% | 13 | 12 | 11,2 тис. | |
| 141 тис. | 3,5% | 35,2% | 88 | 88 | 1 605 | |
| 130 тис. | 3,2% | 33,8% | 139 | 139 | 938 | |
| 128 тис. | 3,2% | 29,7% | 101 | 101 | 1 269 | |
| 127 тис. | 3,2% | 30% | 20 | 18 | 6 334 | |
| 121 тис. | 3% | 42,1% | 19 | 19 | 6 368 | |
| 111 тис. | 2,8% | 93,5% | 124 | 55 | 894 | |
| 101 тис. | 2,5% | 30,4% | 23 | 21 | 4 406 | |
| 99,7 тис. | 2,5% | 23,3% | 73 | 73 | 1 365 | |
| 79 тис. | 2% | 41,7% | 12 | 12 | 6 580 | |
| 26,1 тис. | 0,6% | 40% | 5 | 4 | 5 210 |
Parry немає · Multi-Hit 707. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,62 млн | 40,5% | 36,5% | Вбито на 2:28 | |
| 1,18 млн | 29,4% | 40,3% | Вбито на 1:19 | |
| 1,08 млн | 26,8% | 41,8% | Вбито на 1:30 | |
Urugugu Mage | 58,1 тис. | 1,4% | 60,9% | Вбито на 0:53 |
| 48,4 тис. | 1,2% | 8,3% | Вбито на 0:26 | |
Urugugu Slayer | 24,9 тис. | 0,6% | 36,8% | Вбито на 0:16 |
DPS за 5 сПік 33,1 тис. · середнє 12,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:30 | Judge UrahumБій 1:19 | Divine AuldorБій 2:29 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | 13 051 | 15 136 | 10 872 | 10 733 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SuaniLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 588 | 13 874 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HerbstlaubLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 19 363 | 12 486 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AméthysteDaminu | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 569 | 11 045 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShreddedKICKLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | – | 73 938 | 1 450 | 512 | 13 989 | 0 | 2 |
| SuaniLumiel | – | 90 975 | 1 887 | 332 926 | 55 746 | 0 | 2 |
| HerbstlaubLumiel | – | 80 482 | 1 479 | 106 752 | 346 011 | 0 | 1 |
| AméthysteDaminu | – | 80 574 | 1 690 | 80 777 | 136 058 | 0 | 4 |
| ShreddedKICKLumiel | – | 96 990 | 1 777 | 0 | 1 199 | 0 | 1 |