Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:13
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,7 тис. · 23,6% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 5:14
15,7 тис.DPSШкода 5,01 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,4 тис.Середній DPS
15,7 тис.DPS лічильника
5,01 млнШкода
285HPS
107 тис.Лікування
59,9%Надлишкове лікування
9 618Щити
346 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 105Удари
18,3%Critical Hit
5:14Активний час
5:18Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit18,3%
Втрачений час1%
Back Attack Hits9,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,8%
Parryнемає
Double Hits6,2%
Найбільше шкоди під ефектом
99,8%Speed Scroll
99,6%Courage Scroll
92,8%Sprint Mantra
Ключові навички53,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 23,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,28 млн | 25,5% | 13,1% | 198 | 99 | 6 448 | |
| 738 тис. | 14,7% | 19,8% | 126 | 117 | 5 857 | |
| 644 тис. | 12,9% | 21,4% | 373 | 188 | 1 726 | |
| 602 тис. | 12% | 18,2% | 11 | 11 | 54,7 тис. | |
| 379 тис. | 7,6% | 21,4% | 14 | 14 | 27,1 тис. | |
| 220 тис. | 4,4% | 24,1% | 54 | 52 | 4 070 | |
| 205 тис. | 4,1% | 17,6% | 159 | 159 | 1 290 | |
| 202 тис. | 4% | 6,3% | 32 | 29 | 6 309 | |
| 179 тис. | 3,6% | 20% | 40 | 38 | 4 475 | |
| 173 тис. | 3,5% | 5% | 20 | 18 | 8 646 | |
| 168 тис. | 3,4% | 15,2% | 33 | 32 | 5 102 | |
| 82,1 тис. | 1,6% | 11,1% | 9 | 9 | 9 125 | |
| 47,8 тис. | 1% | 14,3% | 7 | 7 | 6 834 | |
| 35,5 тис. | 0,7% | 25% | 8 | 8 | 4 441 | |
| 29,7 тис. | 0,6% | 21,4% | 14 | 6 | 2 122 | |
| 26,6 тис. | 0,5% | 28,6% | 7 | 7 | 3 805 |
Parry немає · Multi-Hit 311. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,86 млн | 37,2% | 20% | Вбито на 2:28 | |
| 1,50 млн | 29,9% | 16% | Вбито на 1:30 | |
| 1,46 млн | 29,2% | 16,9% | Вбито на 1:19 | |
Urugugu Slayer | 76,5 тис. | 1,5% | 43,8% | Вбито на 0:16 |
Urugugu Mage | 55,4 тис. | 1,1% | 28,6% | Вбито на 0:53 |
| 51,5 тис. | 1% | 14,3% | Вбито на 0:26 |
DPS за 5 сПік 38,4 тис. · середнє 15,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:30 | Judge UrahumБій 1:19 | Divine AuldorБій 2:29 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | 13 051 | 15 136 | 10 872 | 10 733 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SuaniLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 588 | 13 874 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HerbstlaubLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 19 363 | 12 486 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AméthysteDaminu | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 569 | 11 045 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShreddedKICKLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MaximußLumiel | – | 73 938 | 1 450 | 512 | 13 989 | 0 | 2 |
| SuaniLumiel | – | 90 975 | 1 887 | 332 926 | 55 746 | 0 | 2 |
| HerbstlaubLumiel | – | 80 482 | 1 479 | 106 752 | 346 011 | 0 | 1 |
| AméthysteDaminu | – | 80 574 | 1 690 | 80 777 | 136 058 | 0 | 4 |
| ShreddedKICKLumiel | – | 96 990 | 1 777 | 0 | 1 199 | 0 | 1 |