Проходження: Expedition
Fire Temple · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:20
- 4 гравці
- 2 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 7 924 · 26,2% бою · Місце 3 із 4 · Активний час 1:10
7 924DPSШкода 639 тис.
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
3 192Середній DPS
7 924DPS лічильника
639 тис.Шкода
8HPS
1 727Лікування
83%Надлишкове лікування
3 398Отримана шкода
0Смерті
399Удари
58,4%Critical Hit
1:10Активний час
1:20Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit58,4%
Втрачений час12,3%
Back Attack Hits19,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits9%
Parry0
Double Hits3,8%
Найбільше шкоди під ефектом
81,7%Bleed
69,4%Sprint Mantra
69,4%Undefeated Mantra
Ключові навички59,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 70,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 тис. | 28,2% | 83,3% | 6 | 6 | 30,1 тис. | |
| 138 тис. | 21,5% | 59% | 139 | 80 | 990 | |
| 61,2 тис. | 9,6% | 53,1% | 32 | 32 | 1 912 | |
| 47,4 тис. | 7,4% | 33,3% | 12 | 12 | 3 429 | |
| 30,7 тис. | 4,8% | 83,3% | 6 | 6 | 5 114 | |
| 29,2 тис. | 4,6% | 50% | 2 | 2 | 14,6 тис. | |
| 21,8 тис. | 3,4% | 53,7% | 54 | 18 | 404 | |
| 19,7 тис. | 3,1% | 50% | 14 | 14 | 1 410 | |
| 19,6 тис. | 3,1% | 66,7% | 3 | 3 | 6 524 | |
| 17,9 тис. | 2,8% | 33,3% | 18 | 18 | 993 | |
| 15,8 тис. | 2,5% | 50% | 2 | 2 | 5 449 | |
| 13,7 тис. | 2,1% | 59,4% | 32 | 32 | 428 | |
| 13,4 тис. | 2,1% | 60% | 5 | 5 | 2 675 | |
| 12,8 тис. | 2% | 55,6% | 36 | 36 | 356 | |
| 11,6 тис. | 1,8% | 72,2% | 18 | 18 | 643 | |
| 6 058 | 0,9% | 95% | 20 | 10 | 303 |
Parry 0 · Multi-Hit 76
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 443 тис. | 69,4% | 62,6% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 195 тис. | 30,6% | 48,8% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 16,8 тис. · середнє 7 924 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:17 | Kromede's DesireБій 1:02 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | 0 | 5 176 | 1 627 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| CilekV3Nathara | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 338 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PirojinJeniaMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 123 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BosmerEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 050 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | – | 43 327 | 896 | 4 214 | 9 347 | 0 | 1 |
| CilekV3Nathara | – | 29 310 | 500 | 8 164 | 9 972 | 0 | 1 |
| PirojinJeniaMunin | – | 37 840 | 607 | 3 618 | 3 319 | 0 | 1 |
| BosmerEreshkigal | – | 42 917 | 808 | 1 727 | 3 398 | 0 | 0 |