Проходження: Expedition
Fire Temple · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:20
- 4 гравці
- 2 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 9 331 · 30,9% бою · Місце 1 із 4 · Активний час 1:07
9 331DPSШкода 752 тис.
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
3 759Середній DPS
9 331DPS лічильника
752 тис.Шкода
18HPS
3 618Лікування
56%Надлишкове лікування
3 807Щити
3 319Отримана шкода
0Смерті
240Удари
47,1%Critical Hit
1:07Активний час
1:20Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47,1%
Втрачений час16,3%
Back Attack Hits54,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits5,4%
Parry0
Double Hits1,3%
Найбільше шкоди під ефектом
79,6%Bleed
69,5%Earth's Promise
67,9%Sprint Mantra
Ключові навички54,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 66,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 183 тис. | 24,4% | 48,1% | 27 | 27 | 6 791 | |
| 154 тис. | 20,4% | 50% | 50 | 29 | 3 073 | |
| 75,3 тис. | 10% | 100% | 6 | 6 | 12,5 тис. | |
| 67,7 тис. | 9% | 44,4% | 27 | 27 | 2 506 | |
| 58,3 тис. | 7,7% | 100% | 6 | 6 | 9 714 | |
| 57,4 тис. | 7,6% | 33,3% | 3 | 3 | 19,1 тис. | |
| 40,9 тис. | 5,4% | 50% | 10 | 10 | 4 094 | |
| 28,3 тис. | 3,8% | 38,3% | 60 | 12 | 472 | |
| 25 тис. | 3,3% | 30,8% | 26 | 13 | 960 | |
| 24,9 тис. | 3,3% | 20% | 5 | 5 | 4 988 | |
| 15,9 тис. | 2,1% | 50% | 4 | 4 | 3 972 | |
| 9 993 | 1,3% | 50% | 2 | 2 | 4 997 | |
| 8 825 | 1,2% | 55,6% | 9 | 5 | 981 | |
| 2 604 | 0,3% | 100% | 5 | 5 | 521 |
Parry 0 · Multi-Hit 93
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 511 тис. | 67,9% | 49,7% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 241 тис. | 32,1% | 42% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 19,5 тис. · середнє 9 331 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:17 | Kromede's DesireБій 1:02 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | 0 | 5 176 | 1 627 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| CilekV3Nathara | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 338 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PirojinJeniaMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 123 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BosmerEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 050 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | – | 43 327 | 896 | 4 214 | 9 347 | 0 | 1 |
| CilekV3Nathara | – | 29 310 | 500 | 8 164 | 9 972 | 0 | 1 |
| PirojinJeniaMunin | – | 37 840 | 607 | 3 618 | 3 319 | 0 | 1 |
| BosmerEreshkigal | – | 42 917 | 808 | 1 727 | 3 398 | 0 | 0 |