Проходження: Expedition
Fire Temple · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:20
- 4 гравці
- 2 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 4 039 · 13,4% бою · Місце 4 із 4 · Активний час 0:50
4 039DPSШкода 326 тис.
Усе проходження, разом із боями між босами
1 627Середній DPS
4 039DPS лічильника
326 тис.Шкода
21HPS
4 214Лікування
30,9%Надлишкове лікування
9 347Отримана шкода
0Смерті
186Удари
62,4%Critical Hit
0:50Активний час
1:20Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit62,4%
Втрачений час37,2%
Back Attack Hits83,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits4,3%
Parry0
Double Hits3,2%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Sprint Mantra
100%Undefeated Mantra
92,4%Ambush Stance
Ключові навички45,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 71,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 84,8 тис. | 26% | 56,3% | 32 | 19 | 2 651 | |
| 33 тис. | 10,1% | 33,3% | 9 | 9 | 3 667 | |
| 30,8 тис. | 9,5% | 68% | 25 | 25 | 1 233 | |
| 27,2 тис. | 8,3% | 61,1% | 18 | 14 | 1 510 | |
| 22,6 тис. | 6,9% | 100% | 7 | 7 | 3 225 | |
| 21,5 тис. | 6,6% | 80% | 5 | 4 | 4 309 | |
| 16,4 тис. | 5% | 72,7% | 11 | 11 | 1 489 | |
| 16,3 тис. | 5% | 60% | 5 | 4 | 3 251 | |
| 14,4 тис. | 4,4% | 84,6% | 13 | 7 | 1 108 | |
| 8 634 | 2,7% | 0% | 2 | 1 | 4 317 | |
| 8 446 | 2,6% | 31,3% | 16 | 7 | 528 | |
| 7 290 | 2,2% | 66,7% | 6 | 2 | 1 215 | |
| 6 859 | 2,1% | 100% | 6 | 3 | 1 143 | |
| 6 321 | 1,9% | — | 0 | 0 | — | |
| 5 539 | 1,7% | 75% | 16 | 15 | 346 | |
| 5 268 | 1,6% | 100% | 2 | 2 | 2 634 | |
| 5 266 | 1,6% | 33,3% | 12 | 4 | 439 | |
| 5 030 | 1,5% | 100% | 1 | 1 | 5 030 |
Parry 0 · Multi-Hit 53
DPS за 5 сПік 12 тис. · середнє 4 039 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:17 | Kromede's DesireБій 1:02 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | 0 | 5 176 | 1 627 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| CilekV3Nathara | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 338 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PirojinJeniaMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 123 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BosmerEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 050 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | – | 43 327 | 896 | 4 214 | 9 347 | 0 | 1 |
| CilekV3Nathara | – | 29 310 | 500 | 8 164 | 9 972 | 0 | 1 |
| PirojinJeniaMunin | – | 37 840 | 607 | 3 618 | 3 319 | 0 | 1 |
| BosmerEreshkigal | – | 42 917 | 808 | 1 727 | 3 398 | 0 | 0 |