Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 13:33
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
За лічильником одного з учасників групи.
Critical Hit: частка шкоди 40,1% · Theostone: частка шкоди 0,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,69 млн | 15,9% | 30,1% | 226 | щонайменше 148 | 16,3 тис. | |
| 2,28 млн | 9,8% | 23,1% | 264 | щонайменше 219 | 8 631 | |
| 1,71 млн | 7,4% | 27,3% | 128 | щонайменше 95 | 13,4 тис. | |
| 1,71 млн | 7,4% | 28,8% | 205 | щонайменше 74 | 8 329 | |
| 1,59 млн | 6,9% | 33,6% | 375 | щонайменше 186 | 4 230 | |
| 1,50 млн | 6,5% | 32% | 225 | щонайменше 172 | 6 677 | |
| 1,45 млн | 6,3% | 24,8% | 274 | щонайменше 221 | 5 295 | |
| 1,30 млн | 5,6% | 36,2% | 138 | щонайменше 68 | 9 455 | |
| 1,08 млн | 4,7% | 31,8% | 377 | щонайменше 293 | 2 877 | |
| 927 тис. | 4% | 21,1% | 57 | щонайменше 47 | 16,3 тис. | |
| 734 тис. | 3,2% | 31,6% | 57 | щонайменше 42 | 4 674 | |
| 607 тис. | 2,6% | 28,7% | 129 | щонайменше 99 | 4 707 | |
| 569 тис. | 2,5% | 40% | 55 | щонайменше 43 | 10,3 тис. | |
| 535 тис. | 2,3% | 22,2% | 144 | щонайменше 107 | 3 714 | |
| 518 тис. | 2,2% | 30,3% | 152 | щонайменше 115 | 3 410 | |
| 502 тис. | 2,2% | 37,6% | 189 | щонайменше 153 | 2 657 | |
| 460 тис. | 2% | 30,5% | 308 | щонайменше 249 | 1 493 | |
| 443 тис. | 1,9% | 22,7% | 132 | щонайменше 106 | 3 355 | |
| 349 тис. | 1,5% | 25,5% | 94 | щонайменше 80 | 3 715 | |
| 294 тис. | 1,3% | 18,8% | 16 | щонайменше 12 | 4 703 | |
| 264 тис. | 1,1% | 35,6% | 132 | щонайменше 95 | 1 996 | |
| 255 тис. | 1,1% | 29,7% | 360 | щонайменше 289 | 709 | |
| 159 тис. | 0,7% | 30% | 10 | щонайменше 9 | 15,9 тис. | |
| 73,1 тис. | 0,3% | 15,4% | 13 | щонайменше 9 | 5 626 | |
| 53,2 тис. | 0,2% | 100% | 1 | щонайменше 1 | 53,2 тис. | |
| 27,7 тис. | 0,1% | 33,3% | 3 | щонайменше 3 | 9 241 | |
| 56,8 тис. | 0,2% | 16,7% | 6 | щонайменше 4 | 9 465 |
Parry немає · Multi-Hit 1 358. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,95 млн | 34,3% | 20,8% | Вбито на 3:35 | |
| 7,88 млн | 34% | 33,7% | Вбито на 3:36 | |
| 6,34 млн | 27,4% | 35,5% | Вбито на 2:22 | |
| 481 тис. | 2,1% | 43,1% | Вбито 2 | |
| 213 тис. | 0,9% | 48% | Вбито на 3:37 | |
| 167 тис. | 0,7% | 35,3% | Вбито 3 | |
| 79 тис. | 0,3% | 88,9% | Вбито на 1:07 | |
| 43 тис. | 0,2% | 0% | Кінець не видно |
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 3:35 | Judge UrahumБій 2:24 | Divine AuldorБій 3:34 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | 9 101 | 8 870 | 10 555 | 6 776 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ArcherouMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 39 068 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DoraguniruAriel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 985 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RIPLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 196 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshiladLudra | 9 117 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 755 | 323 018 | 704 216 | 5 | 5 |
| ArcherouMunin | – | 180 603 | 2 841 | 78 139 | 261 228 | 3 | 2 |
| DoraguniruAriel | – | 188 510 | 2 932 | 114 068 | 251 953 | 5 | 1 |
| RIPLudra | – | 155 171 | 2 826 | 71 950 | 411 839 | 3 | 8 |
| AshiladLudra | – | 188 348 | 3 303 | 681 392 | 231 527 | 1 | 3 |